BeogradCafe freedom
BeogradCafe freedom
BeogradCafe freedom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BeogradCafe freedom

Dobrodošli na BeogradCafe freedom - Vaš internet početak
 
PrijemPrijem  dijetadijeta  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
korekcija ishrane u skladu sa mogućnostima i navikama
Free Page Rank Tool
Zadnje teme
» Pozovite me jednoglasno da uredim Srbiju
Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Ned Apr 28, 2024 4:25 am

» Vest dana!
Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Emptyod Provokatorka Sre Apr 24, 2024 10:03 pm

» Đuro Bilbija: Čoveka stvorio „Supermozak“
Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pon Apr 15, 2024 8:20 pm

» Ich bin intelligenter als Künstliche Intelligenz und Allgemeine Künstliche Intelligenz
Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Sre Apr 10, 2024 3:52 am

» I am more intelligent than AI and AGI
Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Ned Apr 07, 2024 10:53 pm

» Ja sam inteligentniji od AI i AGI
Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pet Apr 05, 2024 5:10 pm

» Was Künstliche Intelligenz weiß nicht
Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Sre Mar 27, 2024 4:48 am

» Šta Veštačka inteligencija (Artificial Inteligence) ne može?
Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 26, 2024 10:12 am

» Teil 10: Portion der Energie mit der Identität
Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pon Mar 25, 2024 10:32 am

» Teil 9: Über die Aktionen und Produkte des Gehirns
Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pon Mar 25, 2024 12:59 am

» Teil 8/B: Gravitation als Magnetismus durch Sphären
Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 24, 2024 1:19 am

» Teil 8: Gravitation als Magnetismus durch Sphären - A
Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Sub Mar 23, 2024 9:08 pm

» Hierarchie der energiemateriellen Manifestationen des Absoluten
Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pet Mar 22, 2024 10:17 am

» Hijerarhija energetsko-materijalnih ispoljenja Apsolutnog
Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pet Mar 22, 2024 2:29 am

» Плац 837м2: 200м зрачне линије од самог центра Врања.
Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Sre Mar 20, 2024 7:14 pm

» "James Webb" for looking into empty skulls
Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 17, 2024 2:40 am

» „James Webb“ für den Blick in die leere Schädel
Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 17, 2024 2:38 am

» „James Webb“ za pogled u prazne lobanje
Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Čet Mar 14, 2024 6:57 am

» Milliarden Sterne bedeuten Milliarden Zivilisationen
Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 12, 2024 9:01 am

» Milijardi zvezda znači milijardi civilizacija u Kosmosu
Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 12, 2024 7:17 am

» DENTI PER TUTTI
Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Uto Feb 20, 2024 9:38 pm

» Dijagnoza bolesti civilizacije 2024. – Šifra 13847
Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pet Feb 16, 2024 10:09 pm

» Wie der Kosmosm entstand - Mensch und Gott durch Yoga
Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Ned Feb 04, 2024 4:00 am

» Kosmos, čovek, samadhi i Bog
Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Sub Feb 03, 2024 9:25 pm

» Kako je nastao Kosmos 11. deo;
Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pet Feb 02, 2024 1:05 am

» Kako je nastao Kosmos 9. deo
Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 8:24 pm

» Kako je nastao Kosmos 10. deo
Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 12:16 pm

Ko je trenutno na forumu
Imamo 4 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 4 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 60 dana Čet Feb 01, 2024 6:56 pm
forex
Forex Detaljni vodic po svijetu Forex-a, najveceg svjetskog finacijskog trzista. Uz osnovna objasnjenja o tome sto je Forex i o njegovim principima, naci cete i detaljna objasnjenja za trgovanje s numerickim primjerima. Na poklon svim posjetiocima besplatni software za pracenje globalnog trenda.

 

 Daj da ti gledam u kroasan

Ići dole 
+5
flyingjoymaker
Lela
Provokatorka
storyteller
SovicaPlava
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyUto Okt 04, 2011 9:08 am

First topic message reminder :

Da li ste znatiželjni? Zanima vas ljubav, karijera, avanture, švaleracije, laži, istine...Imate nemoralne dileme? Ne znate šta vas čeka u budućnosti?
Došao je kraj vašim mukama!
Napišite u komentaru: KROASAN pitanje.
I ja ću vam u najbržem mogućem roku dati pravi odgovor koji se isključivo vas tiče.
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Faith




Datum upisa : 13.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyPon Okt 10, 2011 2:33 pm

storyteller ::
Faith ::
Daj mi kroasan ....zelim moj krasan flower

Jao, Fejt. Baš si mazohista, jebote. Umesto da izbegavaš indijance koji maltretiraju bespomoćno pučanstvo, ti trčiš za njima. Strašno.

Nego, hoću da mi se pogleda u kroasan za narednih nedelju dana, da vidim ima li smisla uplaćivati LOTO.

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 2226332211

mili ako bacis oko na datum moje registracije a zatim to isto oko na datum svoje registracije na ovom forumu .... surova istina je da sam mnogo pre tebe ovde ..dakle , tvojom logikom ispada da ti trcis za mnom Smile zao mi je ali istina stvarno zna da bude surova ...i zao mi je sto sam nekim cudom uvek par koraka ispred tebe ... da ne budem neskromna rekla sam samo par , realno je to mnogo vise ...da si indijanac - jesi flower mah mah vatvat
Nazad na vrh Ići dole
Faith




Datum upisa : 13.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyPon Okt 10, 2011 2:36 pm

SovicaPlava ::
Faith ::
Daj mi kroasan ....zelim moj krasan flower
Vidi ,,ćero" kroasan jedem ja i to u tvoje ime, a onda mi se javljaju vizije...Dakle: tvoju pažnju privući će mlađi muškarac, što ti sada zvuči kao bljak, ali evo lepo ga vidim, nekako će ti se ,,udenuti" u misli, neprimetno...

ne zvuci bljak Smile dobro zvuci flower nadam se da je moj krasan bio ukusan jupi

samo sledeci put nemoj celog da smazes , ostavi bar griz i sad i reci nesto vise o tom muskarcu .... nadam se da je moj princ na belom konju vatvat
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima



Datum upisa : 07.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 1:51 am

Faith@ prinčevi ne postoje, drrrrm-drrrrm!
Nazad na vrh Ići dole
Papak




Datum upisa : 22.09.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 1:54 am

Postoje ali nemaju bele konje već bele ferarije ili nešto slično , što naravno nije za bacanje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima



Datum upisa : 07.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 1:57 am

Ne postoje i tačka. Ne pričem postojanje da konj vozi ferari, u to pre mogu da poverujem jer ima osnova.
Nazad na vrh Ići dole
Papak




Datum upisa : 22.09.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 2:01 am

Mislim na to da postoje pinčevi srpski Aleksandar Karađorđević . crnogorski Mihajlo Petrović Njegoš , princ Čarls , princ Albert , princ Ranije , princ Filip ali zaista niko ne jaše belog konja Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima



Datum upisa : 07.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 2:07 am

Ne pominji mi samo Karađorđevića, jer taj ima najosiromašeniji vokabular i svaki Kinez koji se ovde doselio zna bolje srpski od njega...Čarls je zoofil jer tuca kamilu...Msm uopšte te titule kao stvar nasleđa su bzvz, jedino od sve priče o prestolima dopada mi se kada neko ima muda da abdicira Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Papak




Datum upisa : 22.09.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 2:21 am

Mnogi nisu morali oženili su skromnije žene koje su postale princeze , ali ima izuzetaka.
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima



Datum upisa : 07.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 2:25 am

Čija žena je postala princeza?
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 2:36 am

Pardon žena sina Aleksanda II Petra je obična službenica , žena Mihajla Petrovića Njegoša takođe nije plemenite krvi sad ne znam napamet ali nije ni važno , direktni prestolonaslednici možda moraju biti oženjeni plemenitom krvlju dok ostali prinčevi ne moraju zadržavaju titulu princa i žene se sa kim hoće.
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 2:38 am

Ako mojim krvotokom teče tinta, jel to znači da sam i ja plemenite krvi?
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 2:43 am

Ko zna ako bi detaljno istražila svoje porodično stablo možda bi našla nekog plemenitog potomka.
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 2:46 am

Samo mi još to fali...I ovako sam koktel.
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 2:48 am

Plemenite loze su najveći kokteli jer su se radi sticanja dobrosusednih odnosa i političkih ciljeva ukrštali sa svim plemenitim lozama Evrope.
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 3:02 am

Plemenite loze su se ,,ukrštale" i međusobno, Bordžije... Evo pripala mi je muka...Nisam plemenita.
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 3:41 am

Pa uzmi Nemanjiće veliki broj njih su bili sinovi grčkih , anžujskih , rumunskih i bugarskih princeza.
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 3:44 am

,, Ja sam Sunca sin..." a ti si ,, Mesečeva kći..."
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 4:09 am

Ti ćeš mi dati sve , a ja nikad ne smem reći ne!
dogovoreno! Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 2722750154
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 9:30 am

,, Rođen lošššš..." alien
Nazad na vrh Ići dole
storyteller

storyteller


Reputation : 0
Datum upisa : 23.09.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 9:34 am

Hoću da mi odgledaš u koasan i kažem mi da li ću sutra popodne dok u Bgd-u budem kupovao KARTE ZA KONCERT ŠADE pronaći love of my life ili barem love, recimo u obliku nekog novčanika ispalog na ulici? Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 2226332211
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 9:41 am

Pričač@ Kroasan veli- da ćeš ostati potrošen minimum 3.500 dindži, ako ne budeš jeo i sipao gorivo, a ako se isprsiš platiš 6.900 za tetu Šade, mada si okasnio za viping Smile
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 9:44 am

Možda zvizne tetu ili joj ukrade novčanik? Shocked
Teta nije za bacanje... geek
Nazad na vrh Ići dole
wucicca

wucicca


Reputation : 0
Datum upisa : 11.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 9:46 am

kad su tete bile za bacanje m afro

mene moja deca obozaflju msm palacinci i to Very Happy

a jel Sovke sta ti rece moj kroasanko msm
meni ic ne rece scratch
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 9:47 am

Teta Sade je full cica!
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 9:50 am

Pa to i kažem i više bih voleo da izgubim novčanik dok gledam tu lepu tetu nego što sam ga izgubio na Peppersima na u inđiskom blatu gde su odsvirali qrcu 40 min , izgubio omiljeni novčanik , i nisu doveli nikakve lepe tete , vratih se mokar i blatnjav Rolling Eyes

La kroasan...
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 9:53 am

Išao si na njivu na koncert, jbt pa ja ne bih tamo išla ni da je moj solistički! Užassss
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 9:57 am

Auh jako sam voleo peperse od detinjstva to je bila jedina prilika i jako sam se razočarao Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 10:01 am

Vidiš, sada mi ličiš na naivka...Tako su me iznervirali ljudi koji su pljuvali Ejmin debakl u Bg, a polemisala sam-da to njeni fanovi ne bi rekli-jer da su joj fanovi znali bi da su njeni koncerti ili spektakl ili fijasko, to niko ne zna unapred.
A, ti-na njivu...
ja sam se bar verala po Petrovaradinskoj tvrđavi za 2. Exit, a posle me je napustio avanturistički duh, lepše je platiti-pa klatiti Smile
Jbt šta napisah...
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 10:04 am

Pa svuda se plaćalo što se tiče Ejmi sad joj ne možemo ništa zameriti a po Exitu sam se verao 5'-6 godina i jedva nekako sebi na kraju priznao da sam mator Sad
Nazad na vrh Ići dole
wucicca

wucicca


Reputation : 0
Datum upisa : 11.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 10:05 am

ako mene neko pita
a narafski da me ne pita
ja uvek platila pa klatila Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 10:05 am

Wuki@kroasan kaže da nabutaš paprike, simbolika je bitna!
Nazad na vrh Ići dole
wucicca

wucicca


Reputation : 0
Datum upisa : 11.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 10:08 am

butam butam xaxaxax
na nji svi nabutaju na kraju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 10:21 am

Ih da sam telepata sada bih profitirao Wink
Ili bar da nisam papak Wink
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 10:24 am

Bolje papak nego čvarak.
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 10:28 am

Jeste ili goveđi gulaš Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 10:32 am

Biftek bi ,,izvadio stvar" xax
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 10:37 am

Bi prvo fruštluk ondak.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 10:40 am

Rezance s makom- za poneti, jer dolazi zima duga & hladna...
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 11:15 am

Ma čaj od maka pa nek ide život Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 11:16 am

Ti poročna patiko!
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 11:19 am

Kako to da veštica nema ni jedan porok?
Nije fer ajmo onda pejotl psilocibe , nešto tako pa da se pretvorimo u vrane da obletimo okolo pa se ujutro vratimo?
Dosadno bre ovde na netu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 11:22 am

Vištica ima porok.,, blagoslovi oče, pa da palimo..." Jbt ne znam šta me je Cane danas spopao, čini mi se da ga previše rabim...
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 11:24 am

Koji Cane?
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 11:25 am

Partibrejkersi...
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 11:28 am

Bolje sit/gladan nego sit/glup Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 11:30 am

Aeee sad krila pod put...Ovde je toliko pusto da sve odzvanja i bojim se sopstvenog eha.
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 11:32 am

Palimo?
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 11:34 am

Pali brate, narodnjaci su zaKlon cccc...Msm ne spava mi se, ali me sramota da me gledaju dok exkomuniciramo u sitne sate, sami u kafani i to je dokaz da nikada neću biti uspešna Pepeljuga.
Nazad na vrh Ići dole
Provokatorka

Provokatorka


Reputation : 7
Datum upisa : 16.09.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyPet Okt 14, 2011 5:50 am

sovke, sta mi kaze danasnji kroasan?
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyPet Okt 14, 2011 6:36 am

Kroasan reče: mljac, mljac...sledi ti krešendo, sa šlagom.
Nazad na vrh Ići dole
Provokatorka

Provokatorka


Reputation : 7
Datum upisa : 16.09.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyPet Okt 14, 2011 6:38 am

hehehe ma samo nek je sa slagom:cheers:
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyPet Okt 14, 2011 6:39 am

Pitam se zašto ovaj kroasan ništa meni ne proriče, mić-muć ne fercera.
Nazad na vrh Ići dole
Provokatorka

Provokatorka


Reputation : 7
Datum upisa : 16.09.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyPet Okt 14, 2011 6:49 am

pa ne mozes ti sebi da vidis nista, to moze neko drugi farao
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 EmptyPet Okt 14, 2011 6:54 am

Prokletsvo odabranih Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 4147736087
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Daj da ti gledam u kroasan   Daj da ti gledam u kroasan - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Daj da ti gledam u kroasan
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BeogradCafe freedom :: početak :: 

freedom

 :: SLOBODNO :: zabava
-
Skoči na: