BeogradCafe freedom
BeogradCafe freedom
BeogradCafe freedom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BeogradCafe freedom

Dobrodošli na BeogradCafe freedom - Vaš internet početak
 
PrijemPrijem  dijetadijeta  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
korekcija ishrane u skladu sa mogućnostima i navikama
Free Page Rank Tool
Zadnje teme
» Vest dana!
A meni prosto neprijatno Emptyod Provokatorka Juče u 10:03 pm

» Đuro Bilbija: Čoveka stvorio „Supermozak“
A meni prosto neprijatno Emptyod flyingjoymaker Pon Apr 15, 2024 8:20 pm

» Ich bin intelligenter als Künstliche Intelligenz und Allgemeine Künstliche Intelligenz
A meni prosto neprijatno Emptyod flyingjoymaker Sre Apr 10, 2024 3:52 am

» I am more intelligent than AI and AGI
A meni prosto neprijatno Emptyod flyingjoymaker Ned Apr 07, 2024 10:53 pm

» Ja sam inteligentniji od AI i AGI
A meni prosto neprijatno Emptyod flyingjoymaker Pet Apr 05, 2024 5:10 pm

» Was Künstliche Intelligenz weiß nicht
A meni prosto neprijatno Emptyod flyingjoymaker Sre Mar 27, 2024 4:48 am

» Šta Veštačka inteligencija (Artificial Inteligence) ne može?
A meni prosto neprijatno Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 26, 2024 10:12 am

» Teil 10: Portion der Energie mit der Identität
A meni prosto neprijatno Emptyod flyingjoymaker Pon Mar 25, 2024 10:32 am

» Teil 9: Über die Aktionen und Produkte des Gehirns
A meni prosto neprijatno Emptyod flyingjoymaker Pon Mar 25, 2024 12:59 am

» Teil 8/B: Gravitation als Magnetismus durch Sphären
A meni prosto neprijatno Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 24, 2024 1:19 am

» Teil 8: Gravitation als Magnetismus durch Sphären - A
A meni prosto neprijatno Emptyod flyingjoymaker Sub Mar 23, 2024 9:08 pm

» Hierarchie der energiemateriellen Manifestationen des Absoluten
A meni prosto neprijatno Emptyod flyingjoymaker Pet Mar 22, 2024 10:17 am

» Hijerarhija energetsko-materijalnih ispoljenja Apsolutnog
A meni prosto neprijatno Emptyod flyingjoymaker Pet Mar 22, 2024 2:29 am

» Плац 837м2: 200м зрачне линије од самог центра Врања.
A meni prosto neprijatno Emptyod flyingjoymaker Sre Mar 20, 2024 7:14 pm

» "James Webb" for looking into empty skulls
A meni prosto neprijatno Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 17, 2024 2:40 am

» „James Webb“ für den Blick in die leere Schädel
A meni prosto neprijatno Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 17, 2024 2:38 am

» „James Webb“ za pogled u prazne lobanje
A meni prosto neprijatno Emptyod flyingjoymaker Čet Mar 14, 2024 6:57 am

» Milliarden Sterne bedeuten Milliarden Zivilisationen
A meni prosto neprijatno Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 12, 2024 9:01 am

» Milijardi zvezda znači milijardi civilizacija u Kosmosu
A meni prosto neprijatno Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 12, 2024 7:17 am

» DENTI PER TUTTI
A meni prosto neprijatno Emptyod flyingjoymaker Uto Feb 20, 2024 9:38 pm

» Dijagnoza bolesti civilizacije 2024. – Šifra 13847
A meni prosto neprijatno Emptyod flyingjoymaker Pet Feb 16, 2024 10:09 pm

» Wie der Kosmosm entstand - Mensch und Gott durch Yoga
A meni prosto neprijatno Emptyod flyingjoymaker Ned Feb 04, 2024 4:00 am

» Kosmos, čovek, samadhi i Bog
A meni prosto neprijatno Emptyod flyingjoymaker Sub Feb 03, 2024 9:25 pm

» Kako je nastao Kosmos 11. deo;
A meni prosto neprijatno Emptyod flyingjoymaker Pet Feb 02, 2024 1:05 am

» Kako je nastao Kosmos 9. deo
A meni prosto neprijatno Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 8:24 pm

» Kako je nastao Kosmos 10. deo
A meni prosto neprijatno Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 12:16 pm

» Kako je nastao Kosmos 8. deo D
A meni prosto neprijatno Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 5:29 am

Ko je trenutno na forumu
Imamo 20 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 20 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 60 dana Čet Feb 01, 2024 6:56 pm
forex
Forex Detaljni vodic po svijetu Forex-a, najveceg svjetskog finacijskog trzista. Uz osnovna objasnjenja o tome sto je Forex i o njegovim principima, naci cete i detaljna objasnjenja za trgovanje s numerickim primjerima. Na poklon svim posjetiocima besplatni software za pracenje globalnog trenda.

 

 A meni prosto neprijatno

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Nena

Nena


Reputation : 0
Datum upisa : 23.08.2011

A meni prosto neprijatno Empty
PočaljiNaslov: A meni prosto neprijatno   A meni prosto neprijatno EmptyČet Sep 01, 2011 2:01 am

Hmm…. Sve se nesto mislim nekoliko dana, dal da podelim jedan moj momenat, naravno virtuelni ili ti fejsbukovski, sa ostalim svetom i istom dam neki znachaj cho cu ga uopshte spomenuti ili da teram dalje za iste pare jer i nije neki bogzna kakav, da ostanem samo nemi posmatrach ovih stranica. A i boli me nesto uvo u zadnje vreme ko ce sta reci.

Ipak, probicu led da nabacim koju rec i skockam to u neki tekst da lichi na nesto (valjda cu uspeti)… a i da ne budem iskritikovana, ko u proshlom forumu, da jedni te isti lome koplja po blogovima (doduse indirektno bilo.. al svejedno). ... elem sta sam ono htela… da, i mala uvertirica…

Evo, bice 4 godine kako sam se podala ili predala ovom netu, kako god, posle duge borbe sa samom sobom, hocu ili necu. Jos sam se i svadjala sa cerkama sto neznaju za rech “dosta” ili “dovoljno” , pa sam na kraju popustila. Doslo mi u glavi ono … “ako ne mozes protiv neprijatelja, ti mu se pridruzi” (mozda je ovo neka varijacija … neam poima, al tako nesto slichno bilo) … Fino se potrudila da sredim moje skloniste od realnosti, koja nije nimalo sjajna, i da mogu da provedem deo vremena, posvetim se sebi i ostalima, meni dragim ljudima i da radim brate sto mi je volja a da nikom ne polazem rachun sta, zashto i kako. Dosta nauchila i da citam medju redovima… ono dosta, ne sve (barem tako mislim, mozda i gresim, al me opet boli uvo da li sam u pravu), a bila sam i ubedjena da mogu da procenim ljude (ovo sve u virtuelnom smislu, jelda) . I da ne duzim previse… aaa bogati, nisam znala ili mozda bolje, nisam verovala da moje virtuelno postojanje moze nekom i da smeta…jbt, a mozda sam i stvarno preterala…mozda i postoji neki limit a da ja o tome nisam obavestena. Mozda postoji granica neka dokle mozes da zujish u ovom roju, a da nekom ne zasmetas… bilo kako bilo… ovih dana dobila sam opomenu za lepo ponasanje (ono kao zuti karton pre izbacivanja iz igre) da sam prechesto ili previse aktivna na net… ono uvek online kad god on… jeli, dotichna osoba, dusebrizna… proviri u ovaj roj od ljudi. Aj prvi put i nisam obratila paznju… drugi put opet… “kadgod se ja ukljuchim ti si online”…hm, shta bi moglo ovo da znachi… al treci put ga prekardasio…pa mi je neshto u ovom stilu.. “jel ti nesto radis kuci kad si uvek online” … jbt a meni onda nesto neprijatno bilo… pa me stavio u mislima nekim…da li sam mozda stvarno zapostavila realnost, dal meni mozda nesto fail shto sam pochela nekom da smetam sa mojim prisustvom… by the way radim po kuci… sredjujem, kuvam i te stvari (mala ironija nije naodmet) … al sam za kratko vreme pochela da osecam vulkan u sebi… ma jedva sam dodrzala da ne eksplodiram i isturim mu sve u face (naravno syber face)… “pa koje ti je to ponasanje choveche bozji… a ti me ne gledaj ako ti smetam ili josh bolje obrishi me pa se druzi sa domacicama”.. jbt amidza iz Sarajeva (ipak ovo sam u sebi rekla) .

Definitivno moracu da uradim neki rez u listi… da mi ne bude opet neprijatno kadgod me neko vidi da nishta ne radim po kuci…

Eto.. mozda budem prochitana, a mozda i ne… svejedno… ja da kazem svoje, a ko razume shvatice/me … Lep provod
p.s. jezik mi nije maternji… mozda bude i greshaka, al poanta je razumljiva… mislim… hm
Nazad na vrh Ići dole
Lela

Lela


Reputation : 0
Datum upisa : 12.08.2011
Godina : 45

A meni prosto neprijatno Empty
PočaljiNaslov: Re: A meni prosto neprijatno   A meni prosto neprijatno EmptyČet Sep 01, 2011 9:08 am

Zasto bi se ti morala pravdati i osecati neprijatno pred ljudima koji se ne umeju organizirati? Upravo ljudi koji nista ne rade, rece neko, se uvek zale da nikako nemaju slobodnog vremena. Uzivaj samo, i pitaj ih ponekad sta bi dali da su na tvom mestu. A meni prosto neprijatno 1143552961

I da... uvek ce biti nekog kome ces smetati. Sve dok ono sto pises ne povredjuje druge ljude, ne vidim razlog za "povlacenje".
Nazad na vrh Ići dole
Nena

Nena


Reputation : 0
Datum upisa : 23.08.2011

A meni prosto neprijatno Empty
PočaljiNaslov: Re: A meni prosto neprijatno   A meni prosto neprijatno EmptyPet Sep 02, 2011 1:05 am

Very Happy Zadesilo me neocekivano, obicno ne zamaram se sa onima koji nisu na istoj talasnoj duzini samnom... ignor sve resava, bez diskusije. A bila je dovolja provokacija da spodelim snekim .... a za pravdanje...to malo morgen. I naravno, nista od povlacenja.
Nazad na vrh Ići dole
Lela

Lela


Reputation : 0
Datum upisa : 12.08.2011
Godina : 45

A meni prosto neprijatno Empty
PočaljiNaslov: Re: A meni prosto neprijatno   A meni prosto neprijatno EmptyPet Sep 02, 2011 9:10 am

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




A meni prosto neprijatno Empty
PočaljiNaslov: Re: A meni prosto neprijatno   A meni prosto neprijatno EmptyPet Sep 02, 2011 7:44 pm

A meni prosto neprijatno Ordinat
Nazad na vrh Ići dole
DIVINE

DIVINE


Reputation : 0
Datum upisa : 12.08.2011

A meni prosto neprijatno Empty
PočaljiNaslov: Re: A meni prosto neprijatno   A meni prosto neprijatno EmptySre Sep 14, 2011 10:53 am

vatvat
Nazad na vrh Ići dole
frit

frit


Reputation : 2
Datum upisa : 11.08.2011

A meni prosto neprijatno Empty
PočaljiNaslov: Re: A meni prosto neprijatno   A meni prosto neprijatno EmptySre Sep 14, 2011 12:49 pm

i meni je prosto neprijatno,non stop sam online i moljakam da nesto zdrndam vec 9 godinu u nista!
Nazad na vrh Ići dole
Nena

Nena


Reputation : 0
Datum upisa : 23.08.2011

A meni prosto neprijatno Empty
PočaljiNaslov: Re: A meni prosto neprijatno   A meni prosto neprijatno EmptyČet Sep 15, 2011 1:29 am

bruka.... za zenski svet sto te propustila Wink ... nista onda, vreme je da menjas taktiku, mora da je pogresna kad ti dosad nije uspelo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





A meni prosto neprijatno Empty
PočaljiNaslov: Re: A meni prosto neprijatno   A meni prosto neprijatno Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
A meni prosto neprijatno
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
»  10 cinjenica o meni...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BeogradCafe freedom :: početak :: 

freedom

 :: SLOBODNO
-
Skoči na: