BeogradCafe freedom
BeogradCafe freedom
BeogradCafe freedom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BeogradCafe freedom

Dobrodošli na BeogradCafe freedom - Vaš internet početak
 
PrijemPrijem  dijetadijeta  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
korekcija ishrane u skladu sa mogućnostima i navikama
Free Page Rank Tool
Zadnje teme
» Vest dana!
Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Emptyod Provokatorka Sre Apr 24, 2024 10:03 pm

» Đuro Bilbija: Čoveka stvorio „Supermozak“
Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pon Apr 15, 2024 8:20 pm

» Ich bin intelligenter als Künstliche Intelligenz und Allgemeine Künstliche Intelligenz
Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Sre Apr 10, 2024 3:52 am

» I am more intelligent than AI and AGI
Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Ned Apr 07, 2024 10:53 pm

» Ja sam inteligentniji od AI i AGI
Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pet Apr 05, 2024 5:10 pm

» Was Künstliche Intelligenz weiß nicht
Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Sre Mar 27, 2024 4:48 am

» Šta Veštačka inteligencija (Artificial Inteligence) ne može?
Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 26, 2024 10:12 am

» Teil 10: Portion der Energie mit der Identität
Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pon Mar 25, 2024 10:32 am

» Teil 9: Über die Aktionen und Produkte des Gehirns
Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pon Mar 25, 2024 12:59 am

» Teil 8/B: Gravitation als Magnetismus durch Sphären
Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 24, 2024 1:19 am

» Teil 8: Gravitation als Magnetismus durch Sphären - A
Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Sub Mar 23, 2024 9:08 pm

» Hierarchie der energiemateriellen Manifestationen des Absoluten
Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pet Mar 22, 2024 10:17 am

» Hijerarhija energetsko-materijalnih ispoljenja Apsolutnog
Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pet Mar 22, 2024 2:29 am

» Плац 837м2: 200м зрачне линије од самог центра Врања.
Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Sre Mar 20, 2024 7:14 pm

» "James Webb" for looking into empty skulls
Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 17, 2024 2:40 am

» „James Webb“ für den Blick in die leere Schädel
Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 17, 2024 2:38 am

» „James Webb“ za pogled u prazne lobanje
Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Čet Mar 14, 2024 6:57 am

» Milliarden Sterne bedeuten Milliarden Zivilisationen
Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 12, 2024 9:01 am

» Milijardi zvezda znači milijardi civilizacija u Kosmosu
Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 12, 2024 7:17 am

» DENTI PER TUTTI
Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Uto Feb 20, 2024 9:38 pm

» Dijagnoza bolesti civilizacije 2024. – Šifra 13847
Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pet Feb 16, 2024 10:09 pm

» Wie der Kosmosm entstand - Mensch und Gott durch Yoga
Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Ned Feb 04, 2024 4:00 am

» Kosmos, čovek, samadhi i Bog
Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Sub Feb 03, 2024 9:25 pm

» Kako je nastao Kosmos 11. deo;
Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pet Feb 02, 2024 1:05 am

» Kako je nastao Kosmos 9. deo
Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 8:24 pm

» Kako je nastao Kosmos 10. deo
Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 12:16 pm

» Kako je nastao Kosmos 8. deo D
Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 5:29 am

Ko je trenutno na forumu
Imamo 22 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 22 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 60 dana Čet Feb 01, 2024 6:56 pm
forex
Forex Detaljni vodic po svijetu Forex-a, najveceg svjetskog finacijskog trzista. Uz osnovna objasnjenja o tome sto je Forex i o njegovim principima, naci cete i detaljna objasnjenja za trgovanje s numerickim primjerima. Na poklon svim posjetiocima besplatni software za pracenje globalnog trenda.

 

 Blog kamijondzije Hariza

Ići dole 
+2
SovicaPlava
blue mandarin
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
blue mandarin




Reputation : 0
Datum upisa : 19.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 EmptyČet Sep 29, 2011 1:59 am

First topic message reminder :


Iako sam ozenjen ima vec tri godine da sam zaljubljen i ne mogu voliti nesto moju Aidu kako treba.Svaki puta kada se vratim sa puta koji obicno dugo traje kao i svakom kamiondziji znam, znam, po mirisu i pogledu da ona drugog voli i ljubi i ima seks.A neka i treba jer ja je ne zelim vec tri godine.Nije mi stalo.Ne bi reko da je neatraktivna ali umrlo je nesto i gotovo i njen poljubac ko da bi se stolicom ili casom ljubio- nista, ne znaci mi bas nista.

Razmisljo sam i to mi je zao da nisam nastavio da je volim.I to me najvise muci moja nezeljenje da je volim jer je aman bas dobra zena.Zasto i kako je to umrlo nemam ja vama to pojma reci.Nikada je nisam varo.Jednom sam se zazljubio i to fatalno bez fatanja.

Sto je strasno.Jer tu drugu zenu ja sam samo na sliki vidijo.I mozes se zvati, mislim,sve to sto prozivljavam - internet ljubav- prema meni samom.Ali bas prema meni.I eto kada mi ne treba ta zena u koju sam se zaljubio nego sam otkrio da treba imati zenu koja ti treba i nju volit, ja je imam i lijepe momente aman za sjecanje, lijepu proslost i opet ne mogu da je volim!Presuhlo skroz.

Od kako se otvorio taj ambis u meni ja kao da znam sada kako treba volit zenu. A vezan sam za pogresnu a onu koju bi htijo je bila i ostala nedokuciva.U Ukrajini sam htio potucat jednu kurvu, tamo ih imas na lopate.Moram uvjek provjerit kamion da mi se nije zaljepila neka, poslije te optuze za krijumcarenje ljudi ili za prodaju prostitutki.Mora cojek biti oprezan.Jedan jaran koji za Rusiju ide ima i dozvolu za revolver.Iz samoodbrane- ne, ne, ne od prostituki ba, nego od lopova i krijumcara.Evo da se vratim na temu- Nisam mogo ni kurvu.A to je zato sto sam umislio da mora postojat jedna za mene krojena zena.drndam ga ja.Sto i mi muskarci ne bi htjeli voliti i biti voljeni i biti romanticni.Najmanje sve to mozes ocekivat od jednog kamijondzije.

Samo ja sam iskren a iskrena je i Aida- ja je svake nedjelje kad sam odsutan pozovem i pitam- Os mi dat razvod?Ona kaze- Necu.Onda me ona pita; jesi li jos zaljubljen? ja joj kazem: nisam!! samo me ti pusti -onda ona kaze: De Harize ne lazi ! Pricacemo kad dodjes.

Ali ja se onda trudim da ne dolazim i da je ne vidim. Izmisljam poslove i rute.A kada je vidim ona mi tvrdi da je to takav zivot.Da ce sve to proci. Cak i njena svrljanja i eto da smo mi najbolji bracni par koji je po zemlji hodo.Bracni drugovi koji sve znaju jedno drugom i jos se pobili nismo i da smo dobri.I jeste to tako i ubjedi me za dan, dva.Zatim ja ko,ko da mi sipaju nesto u oci, neki serum zivotne istine- pogledam je dok spava, hladna; ona ne hrce nego nako sisti, gledam joj ledja i liniju vrata i cudim se da mi nista ona vise ne znaci i da mi se ne bi na nju digo ni da je posljedni dan na zemlji svih nas. I ja se vratim onom mom ambisu.I znam da je to ljubav i da se tako voli i kako bi trebo volit i biti voljen.I hocu da nestanem pred padanje u san.Hocu da nestanem jer se moram u pogresnom svjetu probudit.



eto moj blog- za danas...
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
blue mandarin




Datum upisa : 19.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 EmptySre Okt 19, 2011 3:55 am

more! dobra ideja-ti to njoj radi a ja cu gledat- jer sam mnogo dobar u seksualnoj preventivi...hahahahahhhhhhhhhhhahahha
Nazad na vrh Ići dole
Papak




Datum upisa : 22.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 EmptySre Okt 19, 2011 4:02 am

Ma kao ćemo meredov mora jedan da drži drugi da vadi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
blue mandarin




Datum upisa : 19.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 EmptySre Okt 19, 2011 4:09 am

nisi ti Papak ti si Perverznjak!!Embarassed stvarno te se bolan stidim.. Pa to je Sovica o kojoj ti pricas eheeeeeej idi ladi mudaaa negdje drugo..fuj! Sram te bilo!
Nazad na vrh Ići dole
Papak




Datum upisa : 22.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 EmptySre Okt 19, 2011 4:10 am

Sorry oću muda u Dunav da mi ga pojedu smomovi Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
blue mandarin




Datum upisa : 19.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 EmptySre Okt 19, 2011 4:18 am

aj pusti goluba bice ti lakse... hahahaahhaahhaa kakav si ti smor tamo nesto komentarises ispod nekih lijepih prica..cccccc rileeeks jarane samo rileeeksss...na jedan magican nacin opet sve bude dobro.... steta sam musko jer znam dobro kuvat- ja sma zapravo tvoj idelani gejBlog kamijondzije Hariza  - Page 2 3841788055 :-)
Nazad na vrh Ići dole
Papak




Datum upisa : 22.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 EmptySre Okt 19, 2011 4:24 am

Pa možeš i ovako pošto nisam zainteresovan za sex nego za kuvanje , ako uvedu ove gej brakove razmisliću o tvojoj ponudi ako je riba na repertoaru....čorbe udaću se za tebe ili oženiti bem li da... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
blue mandarin




Datum upisa : 19.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 EmptySre Okt 19, 2011 7:48 am

posto sam mehkog srca i njezne prirode mozda te i prijatno iznenadim kuhanjem...a ako nista pa igracemo se ...jastucicimaBlog kamijondzije Hariza  - Page 2 1940658580
Nazad na vrh Ići dole
Papak




Datum upisa : 22.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 EmptySre Okt 19, 2011 9:29 am

blue mandarin ::
posto sam mehkog srca i njezne prirode mozda te i prijatno iznenadim kuhanjem...a ako nista pa igracemo se ...jastucicimaBlog kamijondzije Hariza  - Page 2 1940658580

Naravno Jarane kad ispušimo kod svih riba ostajemo jedno drugome , u trenucima nostalgije za ženama pravićemo riblju čorbu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Faith




Datum upisa : 13.08.2011

Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 EmptyČet Okt 20, 2011 1:35 pm

ja obozavam riblju corbu Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 EmptyČet Okt 20, 2011 11:54 pm

Možda je kamion ipak dobro rešenje mislim ovi napucani Mac-ovi i td gde imaš spavaću sobu kuhinju i td...

Kad već nisi mornar na brodu mož` biti mornar na suvom..
Za brod nemam mooda jer sumnjam da bih se ikada vraćao ovde ako bih jednom odplovio...
Nazad na vrh Ići dole
blue mandarin




Reputation : 0
Datum upisa : 19.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 EmptyPet Okt 21, 2011 1:42 am

pa ja.. dobro si to ukapiro..



blow, blow...Idea
Nazad na vrh Ići dole
blue mandarin




Reputation : 0
Datum upisa : 19.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 EmptySub Okt 22, 2011 3:17 am

ko moze da obrise svo ovo moje pisanije? hvala unapred...
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 EmptySub Okt 22, 2011 5:52 am

U bre jaro mora da se šališ...?! Pa ja čekam drugu sezonu bre... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 EmptyPon Okt 24, 2011 8:27 am

Jeli Jaro znaš šta su meni rekli u sarejevu kad sam ih pitao gde su Hadžići?

to ti je........u pizdu materinu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
blue mandarin




Reputation : 0
Datum upisa : 19.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 EmptyPon Okt 24, 2011 9:24 am

Nekada sam smatrao misljenja bitnim narocito kada sam bio mali.Ali rastuci opazio sam da se ljudi kite tudjim
misljenjem i kada se okite smatraju da je to definitivno njihova kita.Na zalost. ne rade dalje niti razvijaju to okicenjo misljenje.Ja sam iso u skolu, ucio da bih postavljao misljenja i gradio nova ali na kraju krajeva i objesio sva misljenja macku ili mackama o rep- zato sto nista ne znace bez sprovodjenja u djelo.
A moje djelovanje je da pisem i baratam misljenjima i mislima.
Dosao sam ovdje na poziv dva internet druga misleci da je moguce da se iz prasine starog Bgdcafea opet rodi k'o Feniks 'tica, sjajnoumni kafe.Onaj jedan koji je bio progresivan, moderan, pun humora i interesantnih, komplikovanih karaktera.I mogao sam sebe nazvati i nastaviti po starom pseudonimu da pisem samo sam pomislio kada se nesto novo radja iz neceg starog pa bolje je da se ne imitira nego drugacije zida.Rusevina ne znaci prevazidjenu arhitekturu.Rusevine znace da i najbolje ima svoj rok trajanja.Pomislio sam da je najveci spomenik svemu sto je proslo- biti ziv i graditi novo a ne vrtiti se oko groba u zaljenju.
I zato nazvah sebe kako nazvah i osmislih ovaj lik koji osmislih.Jer ne moze se stvarno izmisliti covjek da je uvjerljiv za bilo koju knjigu ako njega nema negdje u nasem kolektivno nesvjesnom.Licnost u kojoj svako moze prepoznati komadic necega kao sto se prepozanje ili cita samo sto je u nama prisutno, komadic iz nasih sopstvenih licnosti.
Sa tom idejom, misleci da ce se opet razviti Olimpijske igre u pisanju i misljenju, dodjoh ovdje.Cak sam odbio onog Porucnika ili sta je vec ovde vrbovao ljude za drugi kaffic- Jer bio sam i vidio da je tamo kao i na ostalim Forumima sve neka kicerica.Ali nije me se to dotaklo koliko me je zaboljela zatucanost ovdje od nekih vrlo dragih ljudi.Teme malogradjanstine i to ne iz dvadesetog nego iz devetnaestog vijeka.Cak je i humor zatucan.
Kada je od J.Joyce roman "Ulysses" izasao iz stampe 1922; sve ove teme na forumu cak i feminizam su bile prevazidjenje-odjebane, razjebane kao i misljenja ljudi koji su tek pocinjali da otkrivaju prostor "salon" i "dnevni boravak" vec su gasnule..Ali nije na meni ista ikome da prebacujem niti ljude da obrazujem, ucim- kada nema ni prostora ni zelje ni volje ni razumjevanja za bilo sta sto je progresivno...

Kako sam dosao k'o kamijondzija odlazim k'o kamiondzija koji je vjerovatno i Hadzicima jebo i zaboravo sta i koga jer je uglavnom sve ista nadmorska visina i sirina - u mentalitetu.
Moja je kabina mala za oko ali ..ohohoooooo da ste svi zivi zdravi...
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 EmptyPon Okt 24, 2011 9:34 am

Ih Jarane sasvim je nebitno , svakom izmišljenom liku dajemo komadić sebe kojeg možda nismo svesni , tvoj komad je bio dobar , no ne mogu se mešati stari cafe nisam poznavao , svi forumi imaju svoje klišee i bistre momente , sad koji će preovladati jbga...

Vi imate neku posebnu nostalgiju za tim sajtom , razumem to , svako dobro a moždaK se i ti vrneš...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Blog kamijondzije Hariza
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» blog o ovotrenutnim mislima
» Kada je Blog postao Bog...
» blog premešten u online dnevnik

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BeogradCafe freedom :: početak :: 

freedom

 :: Online Dnevnik
-
Skoči na: