BeogradCafe freedom
BeogradCafe freedom
BeogradCafe freedom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BeogradCafe freedom

Dobrodošli na BeogradCafe freedom - Vaš internet početak
 
PrijemPrijem  dijetadijeta  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
korekcija ishrane u skladu sa mogućnostima i navikama
Free Page Rank Tool
Zadnje teme
» Was Künstliche Intelligenz weiß nicht
Šta Šestobojni znaju o Bogu  Emptyod flyingjoymaker Juče u 4:48 am

» Šta Veštačka inteligencija (Artificial Inteligence) ne može?
Šta Šestobojni znaju o Bogu  Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 26, 2024 10:12 am

» Teil 10: Portion der Energie mit der Identität
Šta Šestobojni znaju o Bogu  Emptyod flyingjoymaker Pon Mar 25, 2024 10:32 am

» Teil 9: Über die Aktionen und Produkte des Gehirns
Šta Šestobojni znaju o Bogu  Emptyod flyingjoymaker Pon Mar 25, 2024 12:59 am

» Teil 8/B: Gravitation als Magnetismus durch Sphären
Šta Šestobojni znaju o Bogu  Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 24, 2024 1:19 am

» Teil 8: Gravitation als Magnetismus durch Sphären - A
Šta Šestobojni znaju o Bogu  Emptyod flyingjoymaker Sub Mar 23, 2024 9:08 pm

» Hierarchie der energiemateriellen Manifestationen des Absoluten
Šta Šestobojni znaju o Bogu  Emptyod flyingjoymaker Pet Mar 22, 2024 10:17 am

» Hijerarhija energetsko-materijalnih ispoljenja Apsolutnog
Šta Šestobojni znaju o Bogu  Emptyod flyingjoymaker Pet Mar 22, 2024 2:29 am

» Плац 837м2: 200м зрачне линије од самог центра Врања.
Šta Šestobojni znaju o Bogu  Emptyod flyingjoymaker Sre Mar 20, 2024 7:14 pm

» "James Webb" for looking into empty skulls
Šta Šestobojni znaju o Bogu  Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 17, 2024 2:40 am

» „James Webb“ für den Blick in die leere Schädel
Šta Šestobojni znaju o Bogu  Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 17, 2024 2:38 am

» „James Webb“ za pogled u prazne lobanje
Šta Šestobojni znaju o Bogu  Emptyod flyingjoymaker Čet Mar 14, 2024 6:57 am

» Milliarden Sterne bedeuten Milliarden Zivilisationen
Šta Šestobojni znaju o Bogu  Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 12, 2024 9:01 am

» Milijardi zvezda znači milijardi civilizacija u Kosmosu
Šta Šestobojni znaju o Bogu  Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 12, 2024 7:17 am

» DENTI PER TUTTI
Šta Šestobojni znaju o Bogu  Emptyod flyingjoymaker Uto Feb 20, 2024 9:38 pm

» Dijagnoza bolesti civilizacije 2024. – Šifra 13847
Šta Šestobojni znaju o Bogu  Emptyod flyingjoymaker Pet Feb 16, 2024 10:09 pm

» Wie der Kosmosm entstand - Mensch und Gott durch Yoga
Šta Šestobojni znaju o Bogu  Emptyod flyingjoymaker Ned Feb 04, 2024 4:00 am

» Kosmos, čovek, samadhi i Bog
Šta Šestobojni znaju o Bogu  Emptyod flyingjoymaker Sub Feb 03, 2024 9:25 pm

» Kako je nastao Kosmos 11. deo;
Šta Šestobojni znaju o Bogu  Emptyod flyingjoymaker Pet Feb 02, 2024 1:05 am

» Kako je nastao Kosmos 9. deo
Šta Šestobojni znaju o Bogu  Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 8:24 pm

» Kako je nastao Kosmos 10. deo
Šta Šestobojni znaju o Bogu  Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 12:16 pm

» Kako je nastao Kosmos 8. deo D
Šta Šestobojni znaju o Bogu  Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 5:29 am

» Kako je nastao Kosmos 8. deo C
Šta Šestobojni znaju o Bogu  Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 5:17 am

» Kako je nastao Kosmos 8. deo B
Šta Šestobojni znaju o Bogu  Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 5:12 am

» Kako je nastao Kosmos 8. deo A
Šta Šestobojni znaju o Bogu  Emptyod flyingjoymaker Pon Jan 29, 2024 8:10 pm

» kako je nastao Kosmos 7. deo C
Šta Šestobojni znaju o Bogu  Emptyod flyingjoymaker Pon Jan 29, 2024 3:56 am

» Kako je nastao Kosmos 7. deo B
Šta Šestobojni znaju o Bogu  Emptyod flyingjoymaker Pon Jan 29, 2024 3:52 am

Ko je trenutno na forumu
Imamo 17 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 17 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 60 dana Čet Feb 01, 2024 6:56 pm
forex
Forex Detaljni vodic po svijetu Forex-a, najveceg svjetskog finacijskog trzista. Uz osnovna objasnjenja o tome sto je Forex i o njegovim principima, naci cete i detaljna objasnjenja za trgovanje s numerickim primjerima. Na poklon svim posjetiocima besplatni software za pracenje globalnog trenda.

 

 Šta Šestobojni znaju o Bogu

Ići dole 
AutorPoruka
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Šta Šestobojni znaju o Bogu  Empty
PočaljiNaslov: Šta Šestobojni znaju o Bogu    Šta Šestobojni znaju o Bogu  EmptyČet Dec 16, 2021 10:13 am

* Da, da. Svi Šestobojni su dobroćudni genijalci. Njihovi mozgovi su prijemnici i pohranjivači svih foto, audio i čulnih informacija i doživljaja. Razlikuju se medju sobom po tome što su neki sigurni u večno budnu i aktivnu Inteligenciju, a neki su sigurni da bez mozga nema ni uma; ni umnih radnji i stanja. Prvi su, uslovno rečeno ortodoksni vernici, a drugi su, uslovno rečeno, materijalisti.  Imamo ovde film našeg razgovora sa šestobojnim vernicima – ortodoksnima – i sa šestobojnim ateistima. Da ti to projektujemo ne vredi – ne znaš njihov jezik. Ipak pogledaj kako šestobojni izgledaju.“
Video sam ih u šetnji kroz bajno šareno, cvetno polje. Video sam svetlo-plave, kao što su ovi sa kojima sam razgovarao i mlečno-zlatne; za glavu višlje od ovih plavo-zračećih.
„Mi ovde razgovaramo sa šestobojno ortodoksnima. Kad bi ti na neki način stupio u neki razgovor s njima pitali bi te ovo:
„Ako je sve počelo iz Skupa svih mogućnosti, ali iz nesvesti u svest, a na osnovama dominacije Inteligencije u slobodnoj volji, u kojoj vrsti, posle paramecijuma, su nastali polarizacija, polni organi, polno opštenje i orgazam; kao završni čin polnog opštenja, a sve u cilju produžetka vrste?“
Da, da. Tišina. Ovako bi ti ćutao i pred njima. Onda bi ti oni rekli da prema tvojoj i našoj teoriji o nastanku vrsta i sa suštinskim karakteristikama i sposobnostima jedinki svih vrsta moramo priznati ovo:
„Trajna budnost i stvaralaštvo Boga se potvrdjuju polarizacijom svega i svačega u Univerzumu, a finalno – orgazmom medju životinjama. Orgazam je u telesnom ono što je blaženstvo u umnom. Doklegod uživaš samo orgazam u telesnom – nisi finalizacija Božjih namera, težnji, planova i aktivnosti. Kad udješ u blaženstvo, kao petobojan,  onda si poluproizvod Boga. Gotov proizvod Boga smo mi – Andjeli. Mi smo u blaženstvu i umno i telesno.
„Zato i izgledate tako polupijani.“ – rekoše nam šestobojni.  
Dalje su nam govorili:
„Niko ne može poželeti nešto što ne zna da postoji. Konkretno:  riba zna da se može hodati po Zemlji – i pita se „Šta će mi to kad izvan vode ne mogu disati?“
To bi bilo isto kao kad biste vi ljudi poželeli da možete odavde skakati sa planete na planetu. Ali šta će vam to na planeti Veneri, sa temperaturom od 470°C i 95% ugljendioksida u atmosferi? Itd. Na Saturnu onako, na Neptunu onako, ...
O ribi, koja ne želi da dobije noge, iako poznaje bića koja hodaju Zemljom, možemo nešto i fantazirati ili o čoveku koji ne želi ni sposobnost da skače sa planine na planinu, iako poznaje skakače raznih vrsta. Ali kako da neko poželi polarizaciju medju živim bićima kad nema pojma o njoj; nema pojma o tome čemu bi to koristilo. Pa onda još i to: u polarizaciju medju živim bićima uključiti polne organe, polno opštenje i orgazam. Ko ili šta može znati o snazi i milini doživljaja orgazma, pre nego što ga doživi?  Kako to objasniti novorodjenčetu bilo koje vrste na Zemlji ili bilo gde u Svemiru? Tek polno zrela životinja bude na to bačena; nagonom; tempirano. Na polno opštenje prinudjena. Od koga? Od večnog Boga koji ima znanje, pojam i svrhu polarizacije, polnih organa i orgazma.
Mi smo šestobojnima rekli da je polno opštenje večna težnja odvojenog dela jednog, (naprimer paramecijuma) ka delu bivšeg sebe; od kog je odvojeno. Tu su se oni samo nasmejali.
Šestobojni ortodoksni nisu tužni zato što ne žive večno, jer se oni ne smatraju ni zakinutim ni oštećenim; kao što ortodoksni Yogi ne želi da posle smrti svog tela dalje egzistira kao osobenost, nego želi da se raspline u Okeanu večne inteligencije. u Skup svih mogućnosti ali, kako šestobojni ortodoksni smatraju, Bogom odredjenim i potpomognutim.
Za šestobojne ortodoksne su sex-apstinenti totalne budale, kao što su totalni grešnici oni koji na polno opštenje prisiljavaju za polno opštenje nezrela bića svoje vrste, a pogotovo bića izvan svoje vrste.
Bogu je milija jedna prostitutka nego sveštenik koji se od seksualnih odnosa uzdržava. A da ne pričamo o onim ljudima koji zloupotrebljavaju decu.
Dakle, ni ti, ni mi ne znamo ništa sigurno. Ali znamo mnogo više, nego Nikolaus Cusanus, šta sa Bogom ne može biti povezano.
° Znači da je Bog, ipak, onako kako ste mi tamo rekli: uvek sebe svestan; svejedno da li je u ispoljenjima ili u semenu; neispoljen?
 
* Da.
° Pa kako biste mi vi definisali Boga?
 
* „Večno egzistirajuća inteligencija, večno sebe svesna, tvorac života, vrhovni zakonodavac koji odredjuje Skup svih  mogućnosti (u kom caruje slobodna volja svih ispoljenja Njega) i odredjuje Skup nemogućnosti (da bi Skup svih  mogućnosti imao smisla).“
° To znači da ona moja teorija o čoveku kao biću sa svrhom, kojim se Apsolutno osvešćuje ne valja?
 
* Da. Ne valja. Jer se čovek osvešćuje sebi, a ne Bogu; kao da je Bog ikad sebe nesvestan? Naravno osvešćeni čovek jeste pozicija Boga, ali Bog svakako egzistira bez čoveka, pa svejedno da li se čovek iz Skupa svih mogućnosti uzdigao na božanski nivo – biti sebe svestan – ili je prosta životinja, ali čoveka bez Boga ne bi ni bilo, te da ga može biti bez onih zakona koje je Bog postavio, a koji se zovu Skup svih mogućnosti. Čovek postoji dok je svestan svoje slobode u večnoj inteligenciji. Kad toga nije svestan, onda je on samo deo scene za nastanak i uzdizanje vrste sebe-svesnih jedinki nje (vrste). Bog nema interes da uništava bilo šta u Skupu svih mogućnosti, nego se uništavaju ispoljena u svojim računicama oko svojih koristi.
U prostoj materiji egzistiraju procesi koji živim bićima izgledaju kao raspadanja ali je to ustvari neorganizovani život u Skupu svih mogućnosti, za razliku od tzv. organizovanog života u bićima koja se klasifikuju kao živa. Mada je izmedju tzv. neorganizovane i tzv. organizovane materije kooperacija u interesu organizovane u tom da organizovana (mozgom) razmišlja i pamti, a neorganizovana (mineralima) samo pamti.
° Uh! Sad ću imati problema već sa mojim ljudima kad budem tvrdio da se Bog dokazuje polarizacijom, polnim organima, polnim opštenjema i orgazmom. Odnosno da je seksualni nagon u Božjem planu dat kao način razvoja vrsta živih bića, a orgazam je dat kao nagrada za predavanje tom nagonu u cilju produžetka vrste.
 
* Već znam da se oko toga nećeš uznemiravati, nego ćeš tako, kako si ponekad bezobrazan – uživati da time šokiraš ljude.
Odnosno – budi miran i pozovi svakog da ti dokaže da nisi u pravu. A mi ti stojimo kao profesori koji su ti dali licencu da medju ljudima zastupaš Boga, kao tvorca realnosti; kojoj se ne mogu odreći ni polna opštenja medju živom bićima.
° To mi je, ipak, studentska diploma?
 
* Da. A sad se zaista rastajemo.
° Srećan vam put od par sati.
 
* Hvala. I tebi ostanak na ovoj divnoj planeti.
 
Izašao sam iz „konzerve“, čuo da je nešto iza mene škljocnulo, kvrcnulo ili tako nešto – okrenuo se i video samo poleglu žutu travu. U daljini voz ka Belachu. Valjda onaj iz Oltena.
Išao sam polako kući gurajući svoj bicikl i u sebi izražavao divljenje Zarathustri, koji je onda davno imao sreću da mu kažu da je Bog stvorio sve iz svojih misli. Ali kako je teško to razumeti. Bože moj!
 
 
Razgovori s Vanzemaljcima – YouTUbe Playlist
https://www.youtube.com/playlist?list=PLNwW_Tafzl48nSUFHFYHNL8iEh8kubaO6
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
 
Šta Šestobojni znaju o Bogu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Šta Šestobojni znaju o Bogu.
» O Bogu – šta jeste, a šta nije
» Šta petobojni misle o Bogu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BeogradCafe freedom :: početak :: 

freedom

-
Skoči na: