BeogradCafe freedom
BeogradCafe freedom
BeogradCafe freedom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BeogradCafe freedom

Dobrodošli na BeogradCafe freedom - Vaš internet početak

PrijemPrijem  dijetadijeta  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
korekcija ishrane u skladu sa mogućnostima i navikama
Free Page Rank Tool
Zadnje teme
» Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke?
Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Emptyod Светлости Тиха Juče u 4:11 am

» o Hristovom bračnom životu
Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Emptyod Светлости Тиха Pet Nov 26, 2021 11:53 am

» Razgovori s Vanzemaljcima 1. deo, 2. deo i 3. deo
Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Emptyod flyingjoymaker Pon Nov 22, 2021 4:58 pm

» „Piramide smo gradili ispred kamenoloma i prenosili ih cele“
Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Emptyod flyingjoymaker Pet Okt 22, 2021 9:26 am

» Šta je to srpska elita danas?
Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Emptyod flyingjoymaker Pon Sep 27, 2021 2:43 pm

» Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled"
Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Emptyod Provokatorka Uto Sep 07, 2021 9:58 pm

» Zabavljač Ljubiša Ristić o kulturi u Srbiji
Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Emptyod flyingjoymaker Ned Avg 22, 2021 10:02 pm

» Petnaest milijardi Kosmosa i ljubomorni vanzemaljci
Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Emptyod flyingjoymaker Sub Maj 15, 2021 8:53 pm

» O Bogu – šta jeste, a šta nije
Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Emptyod flyingjoymaker Pon Maj 03, 2021 12:23 am

» hitno!
Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Emptyod 60KN Ned Maj 02, 2021 8:46 am

» Duhovni diletantizam ... - Tema
Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Emptyod flyingjoymaker Ned Apr 25, 2021 6:33 am

» Stvari po sebi, stvari za sebe, stvari za mene, stvari ze treće, stvari ni za koga i stvari za sve
Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Emptyod flyingjoymaker Ned Dec 06, 2020 2:23 am

» Da li je SPC sposobna da reinterpretira učenje koje se pripisuje Isusu Hristu?
Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Emptyod flyingjoymaker Pet Nov 06, 2020 7:16 am

» Fijasko nemačkog idealizma - E. Kant 3. deo
Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Emptyod flyingjoymaker Uto Okt 20, 2020 2:30 am

» Problematična moć rasudjivanja – E. Kant 2. Deo
Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Emptyod flyingjoymaker Ned Okt 04, 2020 2:07 am

» Da je Emanuel Kant iskusio ženu iskusio bi i Boga – 1. Deo
Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Emptyod flyingjoymaker Pet Okt 02, 2020 11:18 pm

» BEOGRADSKO LETO DVADESETO
Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Emptyod flyingjoymaker Sub Avg 29, 2020 6:10 am

» Osnove za ulazak u doba ljudskosti (age of humanity)
Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Emptyod flyingjoymaker Pet Avg 28, 2020 11:40 pm

» Posveta Dragaš Branku – dedication to Branko Dragaš
Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Emptyod flyingjoymaker Sre Jun 10, 2020 3:22 pm

» Predlozi za osvetu državi i systemu
Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Emptyod flyingjoymaker Čet Maj 14, 2020 12:26 am

» svetska premijera pripovedanja romana DETE ZEMLjE
Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Emptyod flyingjoymaker Pet Apr 10, 2020 11:13 pm

» Transcendencija kao mentalno odvajanje od stvarnosti
Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Emptyod flyingjoymaker Ned Avg 25, 2019 1:46 am

» Osma (bezvredna) izreka Paolo Koelja
Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Emptyod flyingjoymaker Pon Feb 18, 2019 9:21 am

» Sedma mudrost Paolo Koelja
Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Emptyod flyingjoymaker Ned Feb 10, 2019 9:56 pm

» Šesta mudrost Paolo Koelja (za godinu 2019-tu)
Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Emptyod flyingjoymaker Pon Feb 04, 2019 3:24 am

» Definicije najvaznijih pojmova filozofije
Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Emptyod flyingjoymaker Čet Jan 31, 2019 12:53 am

» Još nešto malo o umetnosti
Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Emptyod flyingjoymaker Čet Jan 31, 2019 12:37 am

Ko je trenutno na forumu
Imamo 7 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 7 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 58 dana Čet Dec 05, 2013 8:55 pm
forex
Forex Detaljni vodic po svijetu Forex-a, najveceg svjetskog finacijskog trzista. Uz osnovna objasnjenja o tome sto je Forex i o njegovim principima, naci cete i detaljna objasnjenja za trgovanje s numerickim primjerima. Na poklon svim posjetiocima besplatni software za pracenje globalnog trenda.

Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker

Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 73

Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Empty
PočaljiNaslov: Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke?   Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? EmptyČet Nov 12, 2020 8:48 pm

Isus Hristos (prema Jevandjeljima koja su puštena u narod, jer ima ih nekoliko koja se drže u tajnosti) nije tačno objasnio ko je, šta je i kakav je Njegov i „naš“ Otac. Naveo mu je par osobina kojih ima i svaki plemenit čovek: ljubav, praštanje, milosrdje, … Sročena Mu je molitva i to je sve što je o Bogu od jevandjelista nama ostalo. Možda je Isus svojim bliskim pratiocima objasnio šta i kako o Bogu Ocu jeste ali se to medju ostalim ljudima Njegovog vremena nije ukorenilo, nego su nam prenete priče o Njegovim (Isusovim) čudima i delimična priča zemaljskog života Njega, Isusa Hrista.
Ostalo su interpretacije i bajke ljudi. Prvenstveno Saula, koji se preobratio u Paula, pa posle i priče jevandjelista (poznatih jevanjdjelja), koji su bili pali pod uticaj Pavlovih maštarija i pretpostavki; pošto su Jevanjdjelja napisana posle Pavlovih poslanica.
Današnji hrišćani pokazuju sebe slabim misliocima kad Boga svode samo na kvalitete plemenitog čoveka. Što važi i za hrišćanske filosofe koji su Boga preimenovali u Apsolutno; takodje samo čisto, savršeno, svemoćno, … oličenje pravde i ljubavi.

Ne nadajte se Isusovom ponovnom dolasku na Zemlju. Neće Isus Hristos doći ponovo na Zemlju, jer sa nje nije ni odlazio, nego se radi o drugom susretu sa njim. A drugi susret sa Isusom Hristom se dešava odmah svim umrlima koji su za života zemaljskog vibrirali u spektru svetlosti. Na tom spektru vibracija vibriraju samo oni ljudi koji ne čine zla i koji su dovoljno inteligentni da shvate da je sebičnost potvrda gluposti, pa onda ne samo ostati u znanju toga (da je sebičnost potvrda gluposti), nego i ne biti sebičan. Niko ne mora biti dobročinitelj; dovoljno je ne biti zločinitelj.

Oni koji umru a vibriraju niže ili  višlje od opsega Svetlosti egzistiraju energetski i dalje kao i oni na vibracijama svetlosti, ali svi oni izvan Svetlosti su sa svojim mukama iz utelovljenja na Zemlji:
Oni ispod vibracija Svetlosti su u gluposti, a oni iznad vibracija svetlosti su na stepenima šizofrenije.
To su tri velike oblasti energetskih vibracija umrlih: Mrak, Svetlost i Oganj.
Iz grobova neće niko ustati, niti će neko od već umrlih na Zemlju sići, nego će oni koji su se Isusu pridružili i dalje uživati lepote ove planete, a, kako kažu Jehovini svedoci, u miru sa svim divljim zverima, glupim ljudskim jedinkama i ostacima glupih ljudskih društava, jer za njihove oči Isus i Njegov narod neće nikad biti vidljivi.

Ko kako vibrira sam objasnio Progresivnim vodjenjem muzičke harmonije.
Tu se radi o čujnom koje je jednako vidljivom.
To laicima izgleda komplikovano i nerazumljivo ali ne prodre svako u tajnu svoje vere.
Malo znanja iz Teorije muzičke harmonije je dovoljno. 

Pa, deco, poručite svojim roditeljima da i dalje čekaju da im dodje neko i izbavi ih od njih samih.
Da im sazida ono za šta ni temelje ne postavljaju.

Dragoljub M. V. P.
Solothurn, 10.11.2020.
www.iging-studio.ch
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
Светлости Тиха

Datum upisa : 26.11.2021

Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke?   Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? EmptyPet Nov 26, 2021 11:38 am

Упозорила бих све људе који налете на ове секташке глупости и измишљотине да не читају и да игноришу. Ово су опасне,лукаве особе,које немају никаквог знања о Богу,вери, а који су умислили да знају нешто и просипају лажи-мамац,на који када се ухватите,баца вас право у пропаст и пакао. Ти лукави слепци желе да вас воде а сами не виде,а када вас слепац води он вас води у пропаст јер он не види Светлост и прави пут.Људи,будите опрезни. Ако желите да сазнате о Богу читајте православно Свето Писмо,купите у црквеним продавницама. Питајте православног свештеника шта вас занима и рећи ће вам. Прочитајне за почетак Нови Завет,да упознате Господа Исуса Христа и тамо ћете сазнати да је све лаж што је овај секташ flyingjoymaker написао. Господ је јасно рекао да иде код Оца и да ће опет доћи (да суди живима и мртвима). Не дајте се преварити. Читајте православне књиге,књиге светих отаца и све ћете сазнати,сазнаћете истину и нико вас неће моћи преварити.
Nazad na vrh Ići dole
Светлости Тиха

Datum upisa : 26.11.2021

PočaljiNaslov: Re: Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke?   Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? EmptyJuče u 4:11 am

Ти да будеш вероучитељ СрБској православној деци? Не,ти никада не можеш да будеш вероучитељ никоме а посебно не православним Србима и деци. Ти који не знаш ништа о вери и Богу да некога учиш? Ти би да поведеш Србску децу странпутицом па у пакао? Ти,који припадаш секти и који шириш лажи о Богу и хулиш на Бога никада нећеш моћи да будеш вероучитељ.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke?   Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke? Empty

Nazad na vrh Ići dole

Da li bi me srpski srednjoškolci i studenti prihvatili kao učitelja veronauke?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BeogradCafe freedom :: početak :: 

freedom

:: mozgancije i ostalo :: ideologije :: filozofija
-
Skoči na: