BeogradCafe freedom
BeogradCafe freedom
BeogradCafe freedom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BeogradCafe freedom

Dobrodošli na BeogradCafe freedom - Vaš internet početak
 
PrijemPrijem  dijetadijeta  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
korekcija ishrane u skladu sa mogućnostima i navikama
Free Page Rank Tool
Zadnje teme
» Was Künstliche Intelligenz weiß nicht
Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Juče u 4:48 am

» Šta Veštačka inteligencija (Artificial Inteligence) ne može?
Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 26, 2024 10:12 am

» Teil 10: Portion der Energie mit der Identität
Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pon Mar 25, 2024 10:32 am

» Teil 9: Über die Aktionen und Produkte des Gehirns
Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pon Mar 25, 2024 12:59 am

» Teil 8/B: Gravitation als Magnetismus durch Sphären
Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 24, 2024 1:19 am

» Teil 8: Gravitation als Magnetismus durch Sphären - A
Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Sub Mar 23, 2024 9:08 pm

» Hierarchie der energiemateriellen Manifestationen des Absoluten
Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pet Mar 22, 2024 10:17 am

» Hijerarhija energetsko-materijalnih ispoljenja Apsolutnog
Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pet Mar 22, 2024 2:29 am

» Плац 837м2: 200м зрачне линије од самог центра Врања.
Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Sre Mar 20, 2024 7:14 pm

» "James Webb" for looking into empty skulls
Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 17, 2024 2:40 am

» „James Webb“ für den Blick in die leere Schädel
Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 17, 2024 2:38 am

» „James Webb“ za pogled u prazne lobanje
Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Čet Mar 14, 2024 6:57 am

» Milliarden Sterne bedeuten Milliarden Zivilisationen
Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 12, 2024 9:01 am

» Milijardi zvezda znači milijardi civilizacija u Kosmosu
Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 12, 2024 7:17 am

» DENTI PER TUTTI
Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Uto Feb 20, 2024 9:38 pm

» Dijagnoza bolesti civilizacije 2024. – Šifra 13847
Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pet Feb 16, 2024 10:09 pm

» Wie der Kosmosm entstand - Mensch und Gott durch Yoga
Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Ned Feb 04, 2024 4:00 am

» Kosmos, čovek, samadhi i Bog
Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Sub Feb 03, 2024 9:25 pm

» Kako je nastao Kosmos 11. deo;
Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pet Feb 02, 2024 1:05 am

» Kako je nastao Kosmos 9. deo
Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 8:24 pm

» Kako je nastao Kosmos 10. deo
Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 12:16 pm

» Kako je nastao Kosmos 8. deo D
Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 5:29 am

» Kako je nastao Kosmos 8. deo C
Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 5:17 am

» Kako je nastao Kosmos 8. deo B
Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 5:12 am

» Kako je nastao Kosmos 8. deo A
Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pon Jan 29, 2024 8:10 pm

» kako je nastao Kosmos 7. deo C
Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pon Jan 29, 2024 3:56 am

» Kako je nastao Kosmos 7. deo B
Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pon Jan 29, 2024 3:52 am

Ko je trenutno na forumu
Imamo 17 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 17 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 60 dana Čet Feb 01, 2024 6:56 pm
forex
Forex Detaljni vodic po svijetu Forex-a, najveceg svjetskog finacijskog trzista. Uz osnovna objasnjenja o tome sto je Forex i o njegovim principima, naci cete i detaljna objasnjenja za trgovanje s numerickim primjerima. Na poklon svim posjetiocima besplatni software za pracenje globalnog trenda.

Napiši novu temu   Odgovori na poruku
 

 Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama

Ići dole 
+19
DIVINE
Kurt kombajn
storyteller
Beng_Beng
Legolas
Slavena
Papak
_MaNiaC_
Draga
blue mandarin
wucicca
Provokatorka
flyingjoymaker
Faith
Lela
frit
SovicaPlava
Admin
VladimirR.
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
VladimirR.

VladimirR.


Reputation : 0
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 67

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptySre Sep 14, 2011 2:37 am

First topic message reminder :

Da li je OK da postoji kutak na ovom forumu gde se mogu obavljati delatnosti iz naslova ove teme?



Ko je ZA, neka lajkne temu.



A ko nije, može i da Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 2072424518 .
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član



Datum upisa : 16.09.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 11:36 am


pa nije to strasno, dete moje.
neki ne ukapiraju nikad.

`ajdemo sad u flert.
Nisam ti vise majka.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
Faith




Datum upisa : 13.08.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 11:40 am

a el mogu i ja da flertujem sa vama .... neka to bude flert u pokusaju Razz
Nazad na vrh Ići dole
wucicca




Datum upisa : 11.08.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 11:40 am

ovde bi trebalo da bude onaj trep trep smajli flower
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član



Datum upisa : 16.09.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 11:43 am


ja sam u stanju da verbalno zabavim i cetiri zene odjednom.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član



Datum upisa : 16.09.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 11:44 am


nemojte se samo potuci zbog jedinog koji je "on line".
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
Faith




Datum upisa : 13.08.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 11:44 am

mozemo ja i wuki da flertujemo a flyingjoymaker da gledi smajlikojitrepce
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član



Datum upisa : 16.09.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 11:46 am


vazi,
mnogo volim da gledam dve zene.
svejedno je sta rade. jer bilo sta da dve zene rade je - zenstveno. nezno. lepo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
wucicca




Datum upisa : 11.08.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 11:48 am

xmm fly ti znas da sam ja em zenstvena em nezna....

faith mislis skroz da poblesavimo m
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član



Datum upisa : 16.09.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 11:49 am

dobro, a da li vas dve morate sutra ustati rano?

ja ne moram.
pa nemoj posle da kazete sefovima da sam vas ja nocas zamajavao, pa ste se uspavale.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
Faith

Faith


Reputation : 0
Datum upisa : 13.08.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 11:50 am

wucicca ::
xmm fly ti znas da sam ja em zenstvena em nezna....

faith mislis skroz da poblesavimo m

pa ne bas skroz mila ...proglasice nas nemoralnim ... onako lagani peting Smile da ...to se ne racuna u flert ... a i fali nam taj smajli koji trepce flower
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 11:50 am

samo vi blesavite, ako sam vam od koristi mogu upasti i sa strane i odgore i u sredinu.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
wucicca

wucicca


Reputation : 0
Datum upisa : 11.08.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 11:51 am

sto me teras
pa tek sam dosla jbga
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 11:51 am

ja bas i ne vidim neke vajde od treptanja, ali bi se moglo nesto postici palacanjem.
ne?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 11:53 am


gde ste stale?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
Faith

Faith


Reputation : 0
Datum upisa : 13.08.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 11:55 am

flyingjoymaker ::

gde ste stale?

stadosmo kod tog palucanja Smile
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 11:59 am


Da li me tu trebate ili da samo posmatram?
ako mi ne odgovoris smatracu da palacate i da nemate vremena za pisanje pisama
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
Faith

Faith


Reputation : 0
Datum upisa : 13.08.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 12:00 pm

odgovaaaaaaaaaaram Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
wucicca

wucicca


Reputation : 0
Datum upisa : 11.08.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 12:00 pm

nemamo vremena za pisajne jbga xaxaxxaxa
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 12:05 pm


palacjte i dalje.
sto laganije. pa onda brzo i sa pritiskom.

kad jedna drugu pripremite da liz padne na klitoris vi skocite na perineum,
pa onda malo kruzno, pa iznenada od pupka do anusa i zaustavite se tamo gde se zaustav ne ocekuje.
palcnite malo kao guster, pa onda ugrizite kao dete majcinu sisu.
a onda opet sve pnovo, ali obrnutim redom.
itd.
A opet - kako vam volja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
wucicca

wucicca


Reputation : 0
Datum upisa : 11.08.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 12:06 pm

fly laku noc i lepe ti snove zelim
faith takodje
Nazad na vrh Ići dole
Faith

Faith


Reputation : 0
Datum upisa : 13.08.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 12:07 pm

hahaha flyingjoymaker da nam ovo ne bude previse u ove sitne sate ...vratimo se flertu Smile
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 12:08 pm

`ajde, laka ti noc, kurjacice!

Da vidim da li Vera hoce da flertuje ili ce i ona na spavanje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 12:08 pm


vracamo se na flert.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 12:09 pm

kako se zoves?
(tako pocinje flert.)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
Faith

Faith


Reputation : 0
Datum upisa : 13.08.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 12:10 pm

mislis da ima povratka sad ? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Faith

Faith


Reputation : 0
Datum upisa : 13.08.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 12:11 pm

flyingjoymaker ::
kako se zoves?
(tako pocinje flert.)

zar nismo prosli taj deo i zvanicno se upoznali na drugoj temi Smile
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 12:13 pm


nismo.
ali mozemo to i preskociti.
zanm ti samo drustveni polozaj: kraljica. (nekad tipadne kruna, podignes je i nastavis dalje, ...)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
Faith

Faith


Reputation : 0
Datum upisa : 13.08.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 12:16 pm

da .... zamislimo da smo u nekom Priskom cafeu ...ja sam za stolom pored prozora .... pogledi su nam se sreli slucajno Smile
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 12:19 pm


ja sam majstor za trataku (rekord mi je da ne trepcem 13:40.)
gledam te bez treptanja i ti sklanjas pogled.
crvenis u licu.
meni nije da te porazim, nego mi je da ti pokazem da te se ne bojim.
da bi mi poverovala kad ti budem rekao da te trebam. ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
Faith

Faith


Reputation : 0
Datum upisa : 13.08.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 12:25 pm

spustam pogled ne zao sto sam porazena vec da ga ne prepoznas ...gledam u pozutele hrizanteme na stolu ...

da nismo bukvalno shvatili ovu temu Smile
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 12:36 pm


ne boj se ti mene.
(malo da zajebavamo ove voajere.
kad pomisle da cemo krenuti tvojoj kuci, ja cu ti otvoriti vrta prvog taksija i poljubiti ti ruku za Laku noc!)

dakle ti gledas u pozutelu hrizantemu na stolu, ja prilazim i kazem:
Dozvolite da vas fotografisem.
Ti me pitas: Bez zloupotrebe fotografije?
ja kazem: samo za mene. da pogledam kad podjem na spavanje.
Ti mi kazes ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
Faith

Faith


Reputation : 0
Datum upisa : 13.08.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 12:43 pm

{ kako si zao , nije lepo da zezamo ljude ipak su to "nasi" voajeri Very Happy }

odobravam osmehom a vreme kao da se usporava i kroz glavu mi prolazi da ne kazem nesto sto se ne govori , ipak treba pripaziti na sebe

nocka flyingjoymaker bio je ovo dobar flert Smile
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 12:49 pm


laka noc!

ne osecam da sam te osvojio.
ali mi je dovoljna i tvoja fotografija, da bih mastao o tebi,
dok ne uletim u novi flert.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
Provokatorka

Provokatorka


Reputation : 7
Datum upisa : 16.09.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 10:27 pm

jao sto se ovde dobro flertuje!!!
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 10:36 pm


bolje loce kecanje nego dobar flert!
Ali bolje i dobar flert negi nista.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 10:38 pm

Mislim:
Bolje loše kecanje nego dobar flert.
Ali bolje i dobar flert nego ništa.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
Provokatorka

Provokatorka


Reputation : 7
Datum upisa : 16.09.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 10:44 pm

joj dragi moj, ne znam da li bih zelela lose kecanje, a znam da i ti lose ubode ne racunas Wink
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 11:08 pm


mene niko jos nije ubo.
Aj a ne ubadam nego pustim drugricu da se nagnezdi ili da zajase.
pa - penzionerski, dok me ne negde ustine.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 11:37 pm

Ovde se bahanališe, hmmm? Ko bi vas isčitaoooo...Dopada mi se ta vaša virt strast koja nikada nije uminula ( Dragče i Prova) xaxxaxax, loooodi ste!
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 11:40 pm


mi se nikad nismo hvalili da smo smerni.
osim sto se ona oblacila kao kaludjerica;
mada - ispod manitije nije nosila gacice.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 11:42 pm

Ona se oblačila, a ti si se skidao, jel kao kaluđer ili? Pa zadigneš haljetak i juuuriš...Jbg zasmejah se...Kraj scene!
Nazad na vrh Ići dole
VladimirR.

VladimirR.


Reputation : 0
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 67

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 11:50 pm

flyingjoymaker ::

- ispod manitije nije nosila gacice.



Uzdala se u trajnu ondulaciju?
Nazad na vrh Ići dole
Faith

Faith


Reputation : 0
Datum upisa : 13.08.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyNed Sep 18, 2011 11:52 pm

Dobar dan jupi
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyPon Sep 19, 2011 5:35 am

VladimirR. ::
Uzdala se u trajnu ondulaciju?

ne,nego ima zdravu i obrijanu pici.
tj, nista ne kaplje, ne curi, nego samo vlazi kad omirise jebaca koji moze duze od 5 minuta.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyPon Sep 19, 2011 5:38 am

Faith ::
Dobar dan jupi

dobro vece.
ja ostajem ulogo(ro)van, ali idem na posao od dva sata.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
Provokatorka

Provokatorka


Reputation : 7
Datum upisa : 16.09.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyPon Sep 19, 2011 6:41 am

znaci moja picika na tapetu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
VladimirR.

VladimirR.


Reputation : 0
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 67

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyPon Sep 19, 2011 7:09 am

Provokatorka ::
znaci moja picika na tapetu Very Happy



Počela si da se kurčiš?
Nazad na vrh Ići dole
Provokatorka

Provokatorka


Reputation : 7
Datum upisa : 16.09.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyPon Sep 19, 2011 7:15 am

o de si bre ti?
Nazad na vrh Ići dole
VladimirR.

VladimirR.


Reputation : 0
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 67

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyPon Sep 19, 2011 7:23 am

Samo te gledam.
Nazad na vrh Ići dole
Provokatorka

Provokatorka


Reputation : 7
Datum upisa : 16.09.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyPon Sep 19, 2011 7:26 am

oooo oho pa zar bas ovde u kutku i u ovom trenutku?
Nazad na vrh Ići dole
VladimirR.

VladimirR.


Reputation : 0
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 67

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyPon Sep 19, 2011 7:36 am

Provokatorka ::
oooo oho pa zar bas ovde u kutku i u ovom trenutku?



Tako nekako zapalo.

Nego moram da te pozdravim i pređem na neke dužnosti, inače sam nahebao.
Nazad na vrh Ići dole
Provokatorka

Provokatorka


Reputation : 7
Datum upisa : 16.09.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyPon Sep 19, 2011 7:43 am

Tako nekako zapalo.

Nego moram da te pozdravim i pređem na neke dužnosti, inače sam nahebao.[/quote]
cenim to obavljanje duznosti a i dzaba ti sto se zoves vlada, ima neko drugi ko kod tebe vlada...nego salu na stranu, sutra ocekujem detalje vecerasnje akcije!!!
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyPon Sep 19, 2011 7:43 am

ako nemas duznost predji na provokatorku.
ja se ne bojim konkurencije, a provokatorke ima za trojicu.
Intelektualni i za ceo upravni odbor, sve sa savetnicima.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyPon Sep 19, 2011 7:46 am



htedoh napisati:

Intelektualno i za ceo upravni odbor, ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
Provokatorka

Provokatorka


Reputation : 7
Datum upisa : 16.09.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyPon Sep 19, 2011 7:55 am

ma kapiramo mi, tj ja jer smo ovde samo nas dvoje Smile
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyPon Sep 19, 2011 8:25 am


ljubi deka seku, tj ja tebe.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
Faith

Faith


Reputation : 0
Datum upisa : 13.08.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyPon Sep 19, 2011 1:42 pm

zakasnila za flert , caskanje i posledice Sad jbg bice dana za megdana Smile
Nazad na vrh Ići dole
VladimirR.

VladimirR.


Reputation : 0
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 67

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyPon Sep 19, 2011 8:58 pm

Provokatorka ::
cenim to obavljanje duznosti a i dzaba ti sto se zoves vlada, ima neko drugi ko kod tebe vlada...nego salu na stranu, sutra ocekujem detalje vecerasnje akcije!!!



Što me reimenova? I time amputira ono miroljubivo kod mene!



Akcija beše žestoka. Oprah sudove i dohvatih se daljinskog. Zna se ko je muško kad padne mrak!
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 EmptyUto Sep 20, 2011 3:58 am

Provokatorka ::
znaci moja picika na tapetu Very Happy
Nemamo tapete, badava st ste krečili Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama   Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kutak za flert - ćaskalište sa varijabilnim posledicama
Nazad na vrh 
Strana 2 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sledeći
 Similar topics
-
» OFF flert

Dozvole ovog foruma:Možete odgovarati na teme u ovom forumu
BeogradCafe freedom :: početak :: 

freedom

 :: sex :: sex
-
Napiši novu temu   Odgovori na porukuSkoči na: