BeogradCafe freedom
BeogradCafe freedom
BeogradCafe freedom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BeogradCafe freedom

Dobrodošli na BeogradCafe freedom - Vaš internet početak
 
PrijemPrijem  dijetadijeta  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
korekcija ishrane u skladu sa mogućnostima i navikama
Free Page Rank Tool
Zadnje teme
» Was Künstliche Intelligenz weiß nicht
radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Emptyod flyingjoymaker Juče u 4:48 am

» Šta Veštačka inteligencija (Artificial Inteligence) ne može?
radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 26, 2024 10:12 am

» Teil 10: Portion der Energie mit der Identität
radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Emptyod flyingjoymaker Pon Mar 25, 2024 10:32 am

» Teil 9: Über die Aktionen und Produkte des Gehirns
radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Emptyod flyingjoymaker Pon Mar 25, 2024 12:59 am

» Teil 8/B: Gravitation als Magnetismus durch Sphären
radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 24, 2024 1:19 am

» Teil 8: Gravitation als Magnetismus durch Sphären - A
radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Emptyod flyingjoymaker Sub Mar 23, 2024 9:08 pm

» Hierarchie der energiemateriellen Manifestationen des Absoluten
radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Emptyod flyingjoymaker Pet Mar 22, 2024 10:17 am

» Hijerarhija energetsko-materijalnih ispoljenja Apsolutnog
radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Emptyod flyingjoymaker Pet Mar 22, 2024 2:29 am

» Плац 837м2: 200м зрачне линије од самог центра Врања.
radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Emptyod flyingjoymaker Sre Mar 20, 2024 7:14 pm

» "James Webb" for looking into empty skulls
radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 17, 2024 2:40 am

» „James Webb“ für den Blick in die leere Schädel
radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 17, 2024 2:38 am

» „James Webb“ za pogled u prazne lobanje
radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Emptyod flyingjoymaker Čet Mar 14, 2024 6:57 am

» Milliarden Sterne bedeuten Milliarden Zivilisationen
radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 12, 2024 9:01 am

» Milijardi zvezda znači milijardi civilizacija u Kosmosu
radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 12, 2024 7:17 am

» DENTI PER TUTTI
radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Emptyod flyingjoymaker Uto Feb 20, 2024 9:38 pm

» Dijagnoza bolesti civilizacije 2024. – Šifra 13847
radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Emptyod flyingjoymaker Pet Feb 16, 2024 10:09 pm

» Wie der Kosmosm entstand - Mensch und Gott durch Yoga
radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Emptyod flyingjoymaker Ned Feb 04, 2024 4:00 am

» Kosmos, čovek, samadhi i Bog
radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Emptyod flyingjoymaker Sub Feb 03, 2024 9:25 pm

» Kako je nastao Kosmos 11. deo;
radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Emptyod flyingjoymaker Pet Feb 02, 2024 1:05 am

» Kako je nastao Kosmos 9. deo
radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 8:24 pm

» Kako je nastao Kosmos 10. deo
radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 12:16 pm

» Kako je nastao Kosmos 8. deo D
radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 5:29 am

» Kako je nastao Kosmos 8. deo C
radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 5:17 am

» Kako je nastao Kosmos 8. deo B
radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 5:12 am

» Kako je nastao Kosmos 8. deo A
radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Emptyod flyingjoymaker Pon Jan 29, 2024 8:10 pm

» kako je nastao Kosmos 7. deo C
radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Emptyod flyingjoymaker Pon Jan 29, 2024 3:56 am

» Kako je nastao Kosmos 7. deo B
radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Emptyod flyingjoymaker Pon Jan 29, 2024 3:52 am

Ko je trenutno na forumu
Imamo 14 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 14 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 60 dana Čet Feb 01, 2024 6:56 pm
forex
Forex Detaljni vodic po svijetu Forex-a, najveceg svjetskog finacijskog trzista. Uz osnovna objasnjenja o tome sto je Forex i o njegovim principima, naci cete i detaljna objasnjenja za trgovanje s numerickim primjerima. Na poklon svim posjetiocima besplatni software za pracenje globalnog trenda.

 

 radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Empty
PočaljiNaslov: radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica   radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica EmptyUto Jul 03, 2012 12:48 am

Od prekjuče sam star tačno 64 godine i ova 2-3 dana.
Pre 5 godina sam (na lekarskoj kontroli) imao krvni pritisak 125/70.
Od maja meseca 2010. ne vežbam Hatha-Yogu uopšte.
Sinoć sam napravio jednu kontrolu od za-je-bancije.
I šta je bilo na aparatu za merenje krvnog pritiska: 213/132.
Moj prijatelj se zgromio, a ja se zabrinuo.

I sad - ako me ne drme u sledeće dve nedelje - navaljujem ponovo na Hatha-Yogu kao i pre; svakog dana po 1:30 do 2 sata.

Viskok sam 174, a sad imam 80 kg. težine.
To ne valja i to nikad nikad nisam imao; maximum je bivao 72-75.
Zadnju godinu dana jedem bez veze; mnogo soli, testa, ...
Imam vizuelno podnošljivo sala na stomaku. Ali - eto - za krvnu situaciju je sve jako, jako loše.

Hoću da kažem ovo i prijateljim a i neprijateljima:
Ko dotera na ovakvu situaciju kakvu ja imam – sam je kriv!
Tzv. Indiosi oko Amazona nemaju visoke krvne pritiske.

Ja krećem opet u ozbiljan život: Hatha-Yoga svakog dana.
Trčanje, teretane, fudbal, ... nisu rešenja za odlično zdravlje.
Imam 25-ogodišnje iskustvo.
To što sam se u zadnje dve godine olenjio i primakao groblju ili krematorijumu je moja greška.

Sledi raport za mesec dana.

drAgoljub

scratch



Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Empty
PočaljiNaslov: radosna vest za prijatelje Luke Jovica   radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica EmptyUto Jul 03, 2012 8:42 am

@TAKO MI NEDOSTAJES...GRAJO TREĆI OD DRUGOGA VEĆI@
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cUYm_Oj9UmI
@DECIMUS LUNIUS
LUVENALIS…JUVENAL…PISAC SATIRA …POČETAK 2 VIJEKA …NEMA LEKA APOTEKA…PENZIJA JE KAPARA
ZA SMRT…AL NEK SI TI MENI MOJ PRIJAŠKO…KO ŽIV ZDRAV I DEBO…PREBIO SI TI I
DEBLJI …SRETAN PUT DO PRVE GRABE…MASTIO SI KITU NA ONOM ZA SUNCOKRETE KLIPU ĐAB
DŽABE@
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Empty
PočaljiNaslov: Re: radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica   radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica EmptyUto Jul 03, 2012 4:26 pm

Dragče, srećan ti rođus, malo sam odocnila, ali oprostićeš mi, pržila sam doope kod onih kako ih ti davno nazva-cigana Very Happy
Neka si ti nama u formi. Poljubac veliki! radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica 5887754
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Empty
PočaljiNaslov: Re: radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica   radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica EmptyUto Jul 03, 2012 11:54 pm

Ovako, hvala mom prijatelju Luki sto je uzeo vreme i snagu da mi napise redove po-drske i hvala Sovici sto, kako i dolikuje ozbiljnoj Adminki, prati desavanja na ovom ponekad pustom platou.

Inace jos nisam isao kod profi lekara, nego razmisljam ovako:
Paracelzus je pisao da covek ne treba svojom aurom ulaziti u auru nezdravih ljudi; svejedno da li telom ili umom nezdravih.
I ja sam vec iskusio da mi se pojave simptomi bolesnih osoba koje su bivale u mojoj blizini manjoj od jednog metra.
Prijatelj na cijem aparatu za merenje krvnog pritiska je meni izmereno 213/132, je prilicno debeo i ima problme u svom sistemu za krvotok.
Ja cu da idem posle 14 casova da izmerim svoj krvni pritisak na nekom drugom aparatu i da vidim da li se radi o tome sto je Paracelzus govorio ili sam ja stvarno u ku-rcu, sto se tice mog sistema za krv.

Ja se osecam normalno dobro, a ne mogu da verujem da ovih 4-5 kg viska u tezini moga tela, "Feta" (grcki slani sir) od 250gr. x 3-4 nedeljno i uzivanje slatkisa uzrokuje takve pi-zdarije u krvnom sistemu da aparat pokaze 213/132.


Dakle, ne radi se ovog momenta samo o tome da li sam ja zdrav ili ne, nego i o tome da li je Paracelzus govorio ono sto mi ne uzimamo u obzir, a trebalo bi bivati uzimano; da se ne druzimo sa svakim.

pozdravljam veselo drustvo.


drAgoljub

radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica 939373739

Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Empty
PočaljiNaslov: Re: radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica   radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica EmptySre Jul 04, 2012 1:51 am

Dakle, Paracelzus mora biti shvacen za ozbiljno:

Otisao sam u najblizu drogeriju i izmerili su mi krvni pritisak:
136/87.

Za jednog starca je to momacka situacija.
Tj. smem i dalje da se penjem na drugaricu, bez straha da cu na njoj ostati nepokretan.



geek

Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Empty
PočaljiNaslov: @radosna vest ČAK I ZA neprijatelje Luka Jovica...kao plava sovica@   radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica EmptySre Jul 04, 2012 4:09 am

@A TO ŠTO ĆEŠ ZASPAT NA KAO DRUGARICI PROVOKATORKI NEĆE TI BITI PRVI PUT@PENZIJA JE KAPARAZA SMRT…AL NEK SI TI MENI MOJ PRIJAŠKO…KO ŽIV ZDRAV I DEBO…PREBIO SI TI IDEBLJI …SRETAN PUT DO PRVE GRABE…LUPI NOSOM OD TARABE...MASTIO SI KITU NA ONOM ZA SUNCOKRETE KLIPU DŽABE@ radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica 3841788055 radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica 3060306774
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Empty
PočaljiNaslov: Re: radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica   radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica EmptySre Jul 04, 2012 4:26 am

flyingjoymaker ::
Dakle, Paracelzus mora biti shvacen za ozbiljno:

Otisao sam u najblizu drogeriju i izmerili su mi krvni pritisak:
136/87.

Za jednog starca je to momacka situacija.
Tj. smem i dalje da se penjem na drugaricu, bez straha da cu na njoj ostati nepokretan.



geek

A koja je to nadmorska visina Razz?
Nazad na vrh Ići dole
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Empty
PočaljiNaslov: :: radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica   radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica EmptySre Jul 04, 2012 4:45 am

Za jednog starca je to momacka situacija.
Tj. smem i dalje da se penjem na drugaricu, bez straha
da cu na njoj ostati nepokretan.

A koja je to nadmorska visina Razz?

@na provokatorkinoj trbušini na visini nadmorskoj136/87...je na sovici fritovoj@
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Empty
PočaljiNaslov: Re: radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica   radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica EmptySre Jul 04, 2012 4:48 am

Lune budeš li tako zao i dalje, docrtaću ti karijes na prednjim zubima ili protezu-biraj Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Empty
PočaljiNaslov: radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica...copy paste jebo   radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica EmptySre Jul 04, 2012 5:19 am

Urgentno...NE SMIJEŠ PUŠIT...KARIJE (RI)S..Ti ne gine..baj baji@

Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Empty
PočaljiNaslov: Re: radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica   radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica EmptySre Jul 04, 2012 5:23 am

Zato ćemo tebi napraviti protezu, zarad lakšeg pušenja, bay, bay Razz
A, ako ližeš, možeš je staviti u čašu pored kreveta, ima i cirkone da ti nacrtam na avatar Razz
( Buuožeee, pitam se kako samo o sexu razmišlja perverznjak jedan...)
Nazad na vrh Ići dole
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Empty
PočaljiNaslov: pušenje za mog prijatelja Luku Jovica   radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica EmptySre Jul 04, 2012 5:27 am

@ni na ulici ne smiješ pušit ..poderat ćeš ope huljahope@
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Empty
PočaljiNaslov: Re: radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica   radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica EmptySre Jul 04, 2012 5:33 am

Pa ne bih ja nikada pušila kepecu, još da moram da klečim, a i ne brini se, sad je leto, prave cice ne nose hulahopke, fura se preplanula koža.
Nego, vidim da je celibat zdraviji od sexa, pa ni ne pušim-da ti pravo kažem...Kada vidim kako vi izjebani poludeste Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Empty
PočaljiNaslov: radosna vest za visokog eu komesionara Luku Jovica   radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica EmptySre Jul 04, 2012 5:55 am

Pa ne bih ja nikada pušila kepecu, još da moram da klečim,..
@mali ćojek veliki pimpek...ja sam mali 185 ko tvoj obim struka
lakše te je preskočit nego zaobić...Luka sa Papu(p)ka@Lela@
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Empty
PočaljiNaslov: Re: radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica   radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica EmptySre Jul 04, 2012 5:58 am

Ti Lune moj -čoban zarobljen u raaaavnoj Vojvodini, a dugo si tu pa si skoro pravi lala Smile Moja geneza je došla iz krajeva gde čak i babe imaju vitke strukiće, a kamoli njihovi potomci filigranski Very Happy
Te tvoje čvarkuše eto tebi da pariš oči Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Empty
PočaljiNaslov: :: radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica   radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica EmptyPet Okt 05, 2012 3:31 am

@clan sa specijalnim potrebama...Pa ne bih ja nikada pušila kepecu, još da moram da klečim,@Burek možeš sa glave da pojedeš nama kepecima ...ali za jogurt ćeš se morati sagnuti...naravno Djej radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica 3841788055

( Buuožeee, pitam se kako samo o sexu razmišlja perverznjak jedan...Drakče pokojni...ne!? king queen )

Nazad na vrh Ići dole
Provokatorka

Provokatorka


Reputation : 7
Datum upisa : 16.09.2011

radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Empty
PočaljiNaslov: Re: radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica   radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica EmptyPet Okt 05, 2012 8:19 am

E ljubim vam karakter svima u completu!
Nazad na vrh Ići dole
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Empty
PočaljiNaslov: :: radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica   radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica EmptyPon Okt 08, 2012 5:38 am

king queen
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Empty
PočaljiNaslov: Re: radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica   radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica EmptyPon Okt 08, 2012 7:50 am

( Buuožeee, pitam se kako samo o sexu razmišlja perverznjak jedan...Drakče pokojni...ne!? )


Drakče nema vremana da razmišlja; "radi pos`o"



king

Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Empty
PočaljiNaslov: radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica   radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica EmptyPon Okt 08, 2012 8:38 am

Drakče nema vremana da razmišlja; "radi pos`o"@ko voli radit radilo mu se o glavi king queen geek jocolor
Nazad na vrh Ići dole
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Empty
PočaljiNaslov: :: radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica   radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica EmptyPon Okt 08, 2012 9:08 am

pao mi je upravo windovs...nicim izazvan...resetovat cu i gasim...stara pece fo funf zibn (heidy)
[9:58:13 PM] Luka Jovic: cao
ok cao (wave)@od kad me ovaj prokletinja drAgoljub skajpom trazio ID kompjutora i pao mi windovs
to se dogadja cesto pa i sada kad je ovdje online sotonaa@ radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica 2390199016
Nazad na vrh Ići dole
Provokatorka

Provokatorka


Reputation : 7
Datum upisa : 16.09.2011

radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Empty
PočaljiNaslov: Re: radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica   radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica EmptyČet Okt 11, 2012 7:45 am

Dragcetu se bas posrecilo, radi ko svajcarski sat
Nazad na vrh Ići dole
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Empty
PočaljiNaslov: radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica   radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica EmptyPon Okt 15, 2012 11:55 pm

Dragcetu se bas posrecilo, radi ko svajcarski sat

zabranjeno kurcenje!Dragcetu se bas posrecilo

@baš...kao i tebi...našla vreća zakrpu
sretan je kao lončar kad se kola izvrnu
Nazad na vrh Ići dole
Provokatorka

Provokatorka


Reputation : 7
Datum upisa : 16.09.2011

radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Empty
PočaljiNaslov: Re: radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica   radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica EmptyČet Okt 18, 2012 9:04 am

znas lune, nije lepo smejati se tudjoj nesreci... vidis ja sam sama i nesrecna a moj drugar ima zenku kraj sebe i srecan jer ima sta da drnda kad mu se hoce i kad se njoj hoce...ja za sada nemam ko da me drnda, a ti drndas li to sto imas ili samo visis na youtubu?
Nazad na vrh Ići dole
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Empty
PočaljiNaslov: : radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica :   radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica EmptyČet Okt 18, 2012 8:33 pm

@drndo sam lani jedanput a ove godine ređe...u mom malinu ikavski kažu riđe...a tamo prva asocijacija na riđe je kobila kaki boje kao dragoljubov drndač sa onog slide show klipa...uf nisam ga još pronašao ...znam da sam ga postavio onomad kod one BOKKASE što... lično sam joj vidio sajt drži puf...sada je m..oderator kod sandra i prijatelji...eno ti na pfljuckalištu nastavak o takvim prijateljima i tvojim..nakon razgovora s njim skajpom kad vas je sve fritovske deklonirao je tražio id valjda tako svašta nešta od mog drndaPiCi...pada mi ovaj windovs sa sve youtubih jedno po jedno@ king queen jocolor geek ovako starački polako...u kuhinji prijatno...hvala privatio samradosna vest za mog prijatelja Luku Jovica 282274_10151068211546104_1141963480_n
Nazad na vrh Ići dole
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Empty
PočaljiNaslov: Re: radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica   radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica EmptyČet Okt 18, 2012 9:09 pm

@hebote zaboravih turiti klip...da uskoro pokojni der se(r)be vidi kako se devojke pale radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica 2390199016
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Empty
PočaljiNaslov: Re: radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica   radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
radosna vest za mog prijatelja Luku Jovica
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vest za nesvest...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BeogradCafe freedom :: početak :: 

freedom

 :: SLOBODNO
-
Skoči na: