BeogradCafe freedom
BeogradCafe freedom
BeogradCafe freedom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BeogradCafe freedom

Dobrodošli na BeogradCafe freedom - Vaš internet početak
 
PrijemPrijem  dijetadijeta  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
korekcija ishrane u skladu sa mogućnostima i navikama
Free Page Rank Tool
Zadnje teme
» Đuro Bilbija: Čoveka stvorio „Supermozak“
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Emptyod flyingjoymaker Pon Apr 15, 2024 8:20 pm

» Ich bin intelligenter als Künstliche Intelligenz und Allgemeine Künstliche Intelligenz
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Emptyod flyingjoymaker Sre Apr 10, 2024 3:52 am

» I am more intelligent than AI and AGI
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Emptyod flyingjoymaker Ned Apr 07, 2024 10:53 pm

» Ja sam inteligentniji od AI i AGI
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Emptyod flyingjoymaker Pet Apr 05, 2024 5:10 pm

» Was Künstliche Intelligenz weiß nicht
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Emptyod flyingjoymaker Sre Mar 27, 2024 4:48 am

» Šta Veštačka inteligencija (Artificial Inteligence) ne može?
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 26, 2024 10:12 am

» Teil 10: Portion der Energie mit der Identität
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Emptyod flyingjoymaker Pon Mar 25, 2024 10:32 am

» Teil 9: Über die Aktionen und Produkte des Gehirns
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Emptyod flyingjoymaker Pon Mar 25, 2024 12:59 am

» Teil 8/B: Gravitation als Magnetismus durch Sphären
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 24, 2024 1:19 am

» Teil 8: Gravitation als Magnetismus durch Sphären - A
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Emptyod flyingjoymaker Sub Mar 23, 2024 9:08 pm

» Hierarchie der energiemateriellen Manifestationen des Absoluten
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Emptyod flyingjoymaker Pet Mar 22, 2024 10:17 am

» Hijerarhija energetsko-materijalnih ispoljenja Apsolutnog
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Emptyod flyingjoymaker Pet Mar 22, 2024 2:29 am

» Плац 837м2: 200м зрачне линије од самог центра Врања.
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Emptyod flyingjoymaker Sre Mar 20, 2024 7:14 pm

» "James Webb" for looking into empty skulls
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 17, 2024 2:40 am

» „James Webb“ für den Blick in die leere Schädel
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 17, 2024 2:38 am

» „James Webb“ za pogled u prazne lobanje
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Emptyod flyingjoymaker Čet Mar 14, 2024 6:57 am

» Milliarden Sterne bedeuten Milliarden Zivilisationen
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 12, 2024 9:01 am

» Milijardi zvezda znači milijardi civilizacija u Kosmosu
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 12, 2024 7:17 am

» DENTI PER TUTTI
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Emptyod flyingjoymaker Uto Feb 20, 2024 9:38 pm

» Dijagnoza bolesti civilizacije 2024. – Šifra 13847
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Emptyod flyingjoymaker Pet Feb 16, 2024 10:09 pm

» Wie der Kosmosm entstand - Mensch und Gott durch Yoga
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Emptyod flyingjoymaker Ned Feb 04, 2024 4:00 am

» Kosmos, čovek, samadhi i Bog
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Emptyod flyingjoymaker Sub Feb 03, 2024 9:25 pm

» Kako je nastao Kosmos 11. deo;
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Emptyod flyingjoymaker Pet Feb 02, 2024 1:05 am

» Kako je nastao Kosmos 9. deo
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 8:24 pm

» Kako je nastao Kosmos 10. deo
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 12:16 pm

» Kako je nastao Kosmos 8. deo D
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 5:29 am

» Kako je nastao Kosmos 8. deo C
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 5:17 am

Ko je trenutno na forumu
Imamo 19 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 19 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 60 dana Čet Feb 01, 2024 6:56 pm
forex
Forex Detaljni vodic po svijetu Forex-a, najveceg svjetskog finacijskog trzista. Uz osnovna objasnjenja o tome sto je Forex i o njegovim principima, naci cete i detaljna objasnjenja za trgovanje s numerickim primjerima. Na poklon svim posjetiocima besplatni software za pracenje globalnog trenda.

 

 Ostavite poruku clanu foruma

Ići dole 
+25
SovicaPlava
lunejuvenal
nik
shiatsuka
LunKraljPoNoći
blue mandarin
Kurt kombajn
Najgora
Maza
flyingjoymaker
frity
Lela
osma
Wonderlust
wucicca
storyteller
Papak
Snow_Queen
Provokatorka
_MaNiaC_
VladimirR.
212ganna
Faith
Istina
MissCaffe
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
MissCaffe

MissCaffe


Reputation : 0
Datum upisa : 13.08.2011

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyNed Avg 14, 2011 2:32 am

First topic message reminder :

Wucicce,Istina...tu sam...sa vama sam. Very Happy
Ostali forumasi,nadam se da me se secate.
Very Happy , i da cete me prepoznati. Smile
Ima nas....
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima



Datum upisa : 07.08.2011

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyUto Mar 13, 2012 11:31 am

tjahhhhhhhhhhh
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član



Datum upisa : 16.09.2011

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptySre Mar 14, 2012 3:03 pm

Člane foruma,

pošto mi sa uspavankama “ne ide” – pošalji mi jednu uspavaljku.




king

Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Datum upisa : 08.03.2012

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Ostavite pre...poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptySre Mar 14, 2012 11:42 pm

@uspavaljku...ovdje nema ni p*t)ice na grani..ni gej parade...za nedaj bože..ni duplih provokator(s)ki...ni...h ni(t)kova
...ovo je ničija teritorija...mjesto koje ni ti nemoš ljubiti...a da nos ne zabiješ ili u pizzu ili u guzu...evetiga uspavanka bracka rucka@spij mladenec moj prekrasnij...bajuški baju...tiho smatrat mjesjac jasnij skalibelj tvaju...stanu ja skazivat skaski pjesanski svoju...a ti spij sakriviš glaski bajuški baju...claire obezkure...hahahahahahahahahahaha@ Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 329909356
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član



Datum upisa : 16.09.2011

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyČet Mar 15, 2012 12:41 am

baju, baju, baju, ...



Sleep


Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Datum upisa : 08.03.2012

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: erekcija u tri reci   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyČet Mar 15, 2012 1:10 am

utejam ti kaju

u tri reci

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 351737943
Nazad na vrh Ići dole
Faith




Datum upisa : 13.08.2011

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyPon Mar 19, 2012 12:56 am

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 486386_397231460288033_240614165949764_1595127_842971448_n
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član



Datum upisa : 16.09.2011

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyPet Mar 23, 2012 7:09 am

dobro, da li smo mrtvi?




Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 2483454842

Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Datum upisa : 08.03.2012

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptySub Mar 24, 2012 9:27 am

@dobar dan...oder dam dobar...skini si se s mog JourTrube...sa sve svojim velikim ribama...u bolja vremena ja sam takve stavljao za soma za kedere...ti si mrtav a ne mi pedere...razbjezimo se kad se ti pojavis da nas ne davis...da znam postaviti sliku sa mojim somom od 12 i po kila...izmedju slide show maestra i mene...objavljene u firminim novinama...i ispod napisano svojerucno...som je u sredini..spao bi ti na dupe@ Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 329909356

https://www.youtube.com/watch?v=kpGIscTUkvY&feature=digest_sat
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član



Datum upisa : 16.09.2011

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptySub Mar 24, 2012 10:00 am

lako je hvatati matorog soma na crva,
ali uhvatiti mladu ribu?
Hm, hm.
To moze samo na rovca.


king

Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptySub Mar 24, 2012 5:24 pm

@e hvafla kurtzu da si jedared u pravu...kad mi mrmka oliti ga bolje rovca...posisa sitna riba pljuckavica
...a ja noc i dan vrebam kapitalke...radije bi da mi je Quratz odgrizla@ affraid affraid affraid

@ NAŠ ZEMO...RATKO RADULOVIC...DJEVOJKA SA GITAROM @

https://www.youtube.com/watch?v=mKsoTm6rpHg&context=C4b655c7ADvjVQa1PpcFPsNM8ZGt4L1dDC0OMldEREXk90cv6KAhY=
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptySub Mar 24, 2012 5:39 pm

gogo


Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptySub Mar 24, 2012 8:02 pm

moguće je sve što nije nemoguće@otišo si saLmu prObo nisi@
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyNed Mar 25, 2012 7:00 pm


postade ovo sajt dva starca.
ne?




jastucenje

Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyPon Mar 26, 2012 12:05 am

@ postade ovo sajt dva starca.

ne? @Ne ..a Možda i Da...za

jednog starca i jednog magarca

...mlađi je jbg magarac neg starac

...oder onaj ličan frit odero oba v rit

...jbte viđ šahovnice šezdeset devete@

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 329909356 Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 329909356

Nazad na vrh Ići dole
wucicca

wucicca


Reputation : 0
Datum upisa : 11.08.2011

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptySre Mar 28, 2012 2:54 am

ljudiiiiiiiiiiiiiiiiii pa falite mi breeeeeeeeeeeeeeeeeeee Shocked affraid Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 3246922733
Nazad na vrh Ići dole
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptySre Mar 28, 2012 4:03 am

@falite mi...@pa falimo te gdje čula gdje ne čula...da si prva dama među vučicama
...da se uopće ni ne linjaš a proljeće je...pošteno od nas vučića naprednjaka...pa da@Smile))
Nazad na vrh Ići dole
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptySre Mar 28, 2012 7:13 am

@ACHTUNG ACHTUNG ...JAVLJA POETA SA BURETA ...U SUBOTU NAS ANONIMUS GROUP OSTAVLJA BEZ INTERNETA...LETIM I SAPLIĆEM SE SKINUTI SE SA FEJSA...DA NE BI BILO KO U TURSKOJ ZA VRIJEME DEMOKRATE ATATURKA..."KO SE ZATEKNE SA FESOM...OSTAT ĆE I BEZ FE(J)SA I BEZ GLAVE" Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 2390199016
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyČet Mar 29, 2012 2:20 pm

e, ovako:
kad ja ovde stojim "in" ispada da se guram kao porub u shupak,
a kad sam ja "out" - nikog nema. ("nema")

dakle: mrtvi smo.

jedino nas jos odrzavaju "gosti".


Sad



Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyPet Mar 30, 2012 7:40 am


@ne mogu naći Relju Bašića sa monologom "Trgovac kišom"...ali svi ljudi
sve znaju i Bog to zna...našao sam na wikipediji da je Relja ...za
razliku od našeg admina i ostalih upokojenih bez amina...hvalim Te Bože
živ@Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 3841788055Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 3841788055
Nazad na vrh Ići dole
Provokatorka

Provokatorka


Reputation : 7
Datum upisa : 16.09.2011

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyPet Mar 30, 2012 8:25 am

svaka cast, cekanje se isplati...
Nazad na vrh Ići dole
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyPet Mar 30, 2012 9:19 am

svaka cast,@i uredna stolica...jebi ga..zlatom piši govnom zapečati...rekla bi
moja pokojna
baba kaja...i ja ću kao ona doživjeti stotku...sad izgledam kao da imam 99@ farao
Nazad na vrh Ići dole
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyPon Apr 02, 2012 6:34 am


Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Baš lepo...Kada počnu blogovi, eto me tamo...
Spodoba s...pose...o...bnim spos...e...obnostima...cccc "Baš lepo...Kada počnu blogovi, eto me tamo..."

@Ma nemoj ti ga moj...ja sam tamo prvi od jutros na brvi... ja sam vaš primaš blogeraš
i nemojte imati drugih p(r)oroka osim mene...proklet ću vam kukuruz u klipu
... Ovo nase malo mozemo prenijeti tamo...obećao/la mi a(d)min
jocolor
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyPon Apr 02, 2012 7:25 am

Ko je još lud da živi sto godina?
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyPon Apr 02, 2012 7:29 am

SovicaPlava ::
Ko je još lud da živi sto godina?


ja bih.




Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
Provokatorka

Provokatorka


Reputation : 7
Datum upisa : 16.09.2011

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyPon Apr 02, 2012 10:43 pm

zivela bih i ja 200 godina ali necu iz inata Wink
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyPon Apr 02, 2012 11:08 pm

Razmisli dobro i nemoj da se inatis:
oko stote izrastu treci zubi i baba, koju poljubi zabac, se podmladi i ostane vecito kao devojka.


gogo

Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: SLOBODNO Ostavite poruku clanu foruma@:)   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyPon Apr 02, 2012 11:31 pm

SovicaPlava ::Ko je još lud da živi sto godina?


flyingjoymaker ja bih farao

@japajac...nije guzi našta zja...već šta joj se da...

vidi kako je skromna naša prova...a živit će 200 ko i sova@ Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 351737943

study nego slušaj mene radi kako i šta znaš...sam Bog (kojeg ima svima)
naveo me na bivšeg svirača sada pravi neki namještaj...i pročitao mi
tri-četiri svoje pjesme...jača euro četvorka motor...naša godina prod.
...tip koji se više ne rade...a nema ni rezervnih dijelova...postavit će
mi u petak neki element kuhinje i kuke za vješanje biciklova na terasi
...moram ga natjerati da ponovo svira...pa makar o(t)pjevao i koju moju
...za svoje dobro jer će onda sigurno i svoje...jestive su za ono 1-2-2-1x5
pa jopet...nema šanse da štampa knjižicu i nema puno pjesama...spojili
bi slaninu i paradajz...ako pošalješ u čuvenom fritovskom pdf neke korice
...pod naslovom zbs....STRAŽILOVSKI JUVENALI - LUKA I SINIŠA king queen
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptySre Apr 04, 2012 5:49 pm

vec nekoliko dana posecujem obnovljeni "www. forum.beogradcafe. com" i vidim da je tamo dosadnije nego ovde.



Sleep

Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptySre Apr 04, 2012 7:37 pm

study nego slušaj mene radi kako i šta znaš...@ako pošalješ u čuvenom fritovskom pdf neke korice...pod naslovom definitivno....STRAŽILOVSKI JUVENALI -BRANKO - MILOŠ- LUKA - SINIŠA...pošaljem ti portretiće sve četvorice
i staviš ih ...nakon što nađeš negdje i pročitaš konačno tu knjigu koju su meni doturili prije slavnog rođendana kod Vinetua...Grossman a ima i pod nekim pseudinimom za ne "daj bože"...Vladimir Uljanov u uglu lijevo gore...hazjajin Džugašvili...mahal s Kito...naslov je "Sve teče..." sunny farao king queen jocolor geek santa Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 3274128842 Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 2365478815 Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 3060306774
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyČet Apr 05, 2012 3:58 am

lunejuvenal ::
study nego slušaj mene radi kako i šta znaš...@ako pošalješ u čuvenom fritovskom pdf neke korice...pod naslovom definitivno....STRAŽILOVSKI JUVENALI -BRANKO - MILOŠ- LUKA - SINIŠA...pošaljem ti portretiće sve četvorice
i staviš ih ...nakon što nađeš negdje i pročitaš konačno tu knjigu koju su meni doturili prije slavnog rođendana kod Vinetua...Grossman a ima i pod nekim pseudinimom za ne "daj bože"...Vladimir Uljanov u uglu lijevo gore...hazjajin Džugašvili...mahal s Kito...naslov je "Sve teče..." :[/img]

drage volje; za tebe i drustvo, ali mi napisi tacno koji tekst stoji na naslovnoj strani, a koji na poslednjoj.
moju E-mail adressu znas valjda.

king
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyČet Apr 05, 2012 4:45 am

moju E-mail adressu znas valjda...@kad oću znam kad neću neznam...kad zagubim a zatrebam odem na www.flyingjojmaker.com ...e sad idem maksuz vidjeti na www.mp3.ch...šta ima ba...tamo su onomad i rođaci u Švici našli one prve ...i bez slika i "klipova"...danas nije dolazio kolega pjesnik ...mali od kujine..malo morgen garant@ Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 3745795971

@OVU SI NAJBOLJE OTPJEVAO...ŠTO JES JES...REKO BI NEKI ZLOBA@
Nazad na vrh Ići dole
Provokatorka

Provokatorka


Reputation : 7
Datum upisa : 16.09.2011

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyČet Apr 05, 2012 5:09 am

pa kako ide?
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptySub Apr 07, 2012 4:27 am

kome ide - ide mu; i obrnuto.

(Ovo "obrnuto" ne znaci: "ide mu - kome ide",
nego:
"kome ne ide - ne ide mu."

je l` jasno, ble?


gogo

Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptySub Apr 07, 2012 4:34 am


`ajde, zajebavajte me nekako pa da stignem na jubilarnu 1000-ditu poruku ovde.
(ova mi je 993.)




king

Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptySub Apr 07, 2012 4:39 am

... a bodova imam malo vise nego poruka.
To, dakle, znaci da se neki bod ovde racuna kao dva uboda, a negde prosto.

Bzw. zavisi od toga ob der Stich jungfräulich ist, oder eben nicht.

Oder?


king




Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptySub Apr 07, 2012 5:19 am

pa kako ide? queen

zabranjeno kurcenje!@brez da podjebajem ide mi ko konju Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 329909356

@ovo je popruka za kolegu king nema ništa od Stražilovski Juvenali

...sad čitam "Pisma iz Londona" ...morali su tražiti od fondacije Crnjanski

dozvolu za štampanje...sad su autorka prava in...zabranjeno prekrasti

...zobaj provu i drž se svog klipa...uzdaj se use i u svoje auch Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 329909356

P.S.ovo pjeva rođak iz luzana anta grajo mladji... njegov tata Mata Grajo II
je svirao na istoj harmonici i pjevao i u nasim svatovima...kostenlos (cash)
a pok djed Anta Grajić I svirao Elizabeti II sa KUD Lado u pratnji mahals kitom Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 3745795971
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptySub Apr 07, 2012 8:09 pm



pokusao sam da otvorim http://forum.beogradcafe.com i - nema vise.

Izgleda mi da su se sklonili.

A po mom misljenju radi se o designu.
Ovo kako su sada izgledali je tako kako ima na milione", a ono sto je bilo (onako ruzicasto) je bilo jedinstveno i po bojama i po otvaranjima, i po stranicama davanim profilima, i verovatno po laganjima clanova i svadjama, intrigama, ...
tek - ovog puta ne ide.

Drug K. M. je rekao:
"Istorija se ponavlja: Prvi put je ...., a drugi put farsa."



king
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptySub Apr 07, 2012 8:42 pm

Drug K. M. je rekao:@Kur Moj K.M.
da je rekao istorija a ne povijest...a vjerojatno su davno prije
njega...rekli neki Grci u svojim dramama sa sve istorija...a nije ni
drug ni gospodin/kršćanin kao zbs lunejuvenal... već samo gospon iz
bivšeg Krležistana...kako ga krste jer se nije dao sahraniti ni pod
križem ni pod petokrakom...već pod (zapuštenim) starosalvenskim kamenom
stećkom...farsa...farsa jeste novi bgdcafe pa i ovaj..ako se nastavimo
dopisivati samo nas dva i gora zelena...kad bih bio siguran tko je od
njih dv(a)oje ni(t)kova admin...njišto bi mi ko Damjanov Zelenko.@ Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 2282622326 Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 329909356
Nazad na vrh Ići dole
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyPon Apr 09, 2012 7:41 am

Kretenu.@"Romeo kretenu sakupljaj $...Julija te čeka raširenih nogu"...neki poeta iz Spljeta
...u rahmetli kolateralnoj vojarni ...alias Ramiz Boro u Prizrenu Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 1651729205 Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 1651729205 Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 1651729205 Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 1651729205 Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 1651729205 Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 2149217693


cheersHitlerovom sinu sada griješ pitu
bacila si moju od zumbula khitu.
cheers
Nazad na vrh Ići dole
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyPon Apr 09, 2012 7:55 am

flyingjoymakera ono sto je bilo (onako ruzicasto) jedinstveno i po bojama i po otvaranjima, i po stranicama davanim
profilima, i verovatno po laganjima clanova i svadjama, intrigama, ...@nemoguće je da je sve to moguće@
tek - ovog puta ne ide.
cheersHitlerovom sinu sada griješ pitu
bacila si moju od zumbula khitu.
cheers

@@nemoguće je da je sve to moguće
...zahvalnost za to podarimo fritu...
sad se kao gizda...i šuti ko pizz(d)a@
[/youtube]
Nazad na vrh Ići dole
Provokatorka

Provokatorka


Reputation : 7
Datum upisa : 16.09.2011

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyPon Apr 09, 2012 9:49 pm

flyingjoymaker ::

`ajde, zajebavajte me nekako pa da stignem na jubilarnu 1000-ditu poruku ovde.
(ova mi je 993.)




king


Bogami pa ti si se prestigo!!!
Nazad na vrh Ići dole
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyUto Apr 10, 2012 12:31 am


Provokatorka queen Bogami pa ti si se prestigo!!!flyingjoymaker ::king moguće je sve što nije nemoguće Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 351737943
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptySre Apr 11, 2012 1:15 am

Ne li ti rekoh da je ovo sajt dva starca?
Jos da preuzmemo (administrativnu) upravu, a?

Koga prvo da svrgnemo:
Frita ili Sovicu?

Sifra im je: "ne_beri_grojze_ne_lomi_lojze"



Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: stavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptySre Apr 11, 2012 2:11 am

Koga prvo da svrgnemo:
Frita ili Sovicu?

Frit natrag u Split ili Bribir a OHA siljoshukina na čišćenje snjega u Sibir@
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 425670_2880937697598_1084729302_32433399_728208044_n
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyNed Jun 10, 2012 11:43 pm

Kad će Plavi Mandarin da sidje sa staze svetog Jakoba?

Treba mi njegova adresa da mu uručim ljubavno pismo;
Ne moje, jer se ja ne onodim s`s muški.


cheers

Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyNed Jun 10, 2012 11:46 pm

lunejuvenal ::
Koga prvo da svrgnemo:
Frita ili Sovicu?


lepi moj, pravedno bi bilo svrgnuti onog ko se prvi popeo;
jer zasto da onaj koji se kasnije popeo krace uziva;
u slucaju da postane prvi koji je svrgnut?


geek




Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
blue mandarin




Reputation : 0
Datum upisa : 19.09.2011

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyPon Jun 11, 2012 3:21 pm

flyingjoymaker ::
Kad će Plavi Mandarin da sidje sa staze svetog Jakoba?

Treba mi njegova adresa da mu uručim ljubavno pismo;
Ne moje, jer se ja ne onodim s`s muški.


cheers


Izvini Poletko, vratila sam se .. a od koga je ljubavno pismo? ja kakve sam srece mogu dobiti samo moje natrag...znam, procitala sam postu ali iskreno da ti kazem: bacila sam se odmah na pisanje knjige.. pa sam zanemarila neke dobre ljude medju kojima racunam i tebe.
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyUto Jun 12, 2012 9:26 am

lunejuvenal ::
Koga prvo da svrgnemo:
Frita ili Sovicu?

Frit natrag u Split ili Bribir a OHA siljoshukina na čišćenje snjega u Sibir@
Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 425670_2880937697598_1084729302_32433399_728208044_n
Nije fer, ti toliko voliš Frita-da on uvek bolje prođe. To je diskriminacija i to polna! Zašto mene ne šalješ u Split, a njega u Sibir? Moje krkho telo ne bi izdržalo na onoj hladnoći, a i Frit ima veće šape-što je bolje za lopatanje.
Majku mu lepu poljubim, hoćeš li ti ikada shvatiti da ja treba da uživam? Smile sunny
Nazad na vrh Ići dole
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Ostavite poruku clanovima bgd fritklon foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyUto Jun 12, 2012 12:55 pm

@da se mi lupimo na kraju guzičke pa ko dalje ode...šapnula meni onomad jedna ptičica...da je SovicaPlava sa odgovorom DA klon svakako...a la claire-obscure ex profil za zajebavanje Luke Lune Jovica...za šta mi sin i prošle nedjelje tamo u ex ddr i sada zamjera nazočnost i moje divljanje na Dragoljubova namjerna provokativna po moju familiju uvredljiva sranja koja su fritovsko dijaboličko šizofrenički planirana i sprovedena u zajedničkom zločinačkom poduhvatu...koja sam u traganju za razgovorom i prijateljstvom za nečije nešta korisnoga gurao....uz desetine kao i ovdje lažnih likova prepravljanih ganna212 na ganna 2I2...da o sandrinim prijateljima i skini sise s moga bloga ne govorim...otvorio Dragoljub nenadjebivi Klub obožavatelja SovicePlave i šalje mi ona ljubavne biva ponude privatnom porukom...da se vlasi ne dosjete...možda fritu gazda davao za pivo i boks cuvenog njegovog Camela...a ja se nadao i stvarnom prijateljstvu sa jednim likom i njegovom navodno ikonografskom na uzvrat za moje pjesme slikom...nisam u desetogodisnjem prilaganju nek i sirotinja vidi nešta lijepo doživio ništa od lijepog ili istinitog...za satisfakciju mi je ono zbirke mojih pjesama koja bez sakupljanja zrnaca žita u stočnoj balegi tehnički ne bi bila napravljena...bez ikakvog rada sa kompjutorom ne možeš nositi tekst kod izdavača u Zemun pa ni jebenom Dragoljubu slike za korice u Švicarsku...cao@
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyUto Jun 12, 2012 7:27 pm

dragi Lune, pokazalo se da si mi ti jedna od najkorisnijih (!!!) osoba u zivotu:

N akraju mog duhovnog razvoja sam, zahvaljujuci tebi, uvideo da i kad jedno govedo laze i ne zna sta sere - opet ima moju ljubav.

dakle volim te mnogo, ne samo sto si mi koristan, nego sto sam dostigao da volim i takve kao sto si sada - u ovom momentu takvog pisanja - ti.
I ako te ikad budem sreo u Novom Sadu ili gde jos, zagrlicu te kao najrodjenijeg; kao najmiliju mi osobu na ovom svetu.
Sto ne znaci da si mi ti najmiliji, nego znaci samo da cu te zagrliti kao da si mi najmiliji.

Ti jesi moja velika sreca, ali prvenstveno pokazatelj moje velike ljubavi za zivot u svim okolnostima, a pogotovo u ovako divnoj - imati tebe za savremenika.

ljubim te bratski i pozdravljam moju snajku B. rodj. Zamarija.

Seri i dalje, jer mi je to od tebe postalo normalno.

tvoj verni drAgoljub


king
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyUto Jun 12, 2012 7:55 pm

INRI...ISUS NAZARECANIN REX IZRAELJI...STO NAPISAH NAPISAH...REKAO JE I PILAT TVOJ LIK I PROVOKATORKE TVOGA KLONA NICK...NAD HRTISTOVIM TASPELOM...ZAOBI]ITE ME SVI OSIM NICKA LELA U JAAAKO SIROKOM LUKU...MISLIM MENE JOVIC LUNE LUKU...KAKO VAM JE IME DEVOJCICE SOVICE Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 3841788055 Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 3841788055 Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 3841788055
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptyUto Jun 12, 2012 8:48 pm

he, he.

Da smo te tako dobrog poručili, ne bismo znali da te opišemo.
Ali, Bog je svemoćan i u kombinovanju opičenih.



king

P. S.
Provokatorku smem samo ja da diram, pa se ti od tih pokusaja uzdrzi.


king

Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptySre Jun 13, 2012 5:10 am

Lune@ ti si jako bezobrazan, napokon sam to i ja shvatila. Prvo lupetaš neviđeno, vređajući mene lično-kao ja sam nečiji klon, ne postojim jel? Da ne postojim, onda me neki ljudi odavde ne bi poznavali lično. A ta ,,tvoja ptičica" koja ti šapuće idiotarije, ko god da je-bolju nisi ni zaslužio, eto.
Sve vreme se ovde zezam ili ozbiljno ( malo ređe) pišem, a onda ti kao neki bogmdan nađeš da me prozivaš...,,Ko o čemu baba o uštipcima..." Baš si ti sa nekoliko nikova našao meni da palamudiš, mudro nema šta. U dalju raspravu sa tobom ne želim da se uplićem, smatraću da si jedan bolestan čovek, a to nije za sprdnju. Inače bio si mi uvek simpatičan, dok te ne spopadne ta tvoja paranoja-koja te povremeno spopada.
Nazad na vrh Ići dole
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptySre Jun 13, 2012 8:33 am

Zašto šuti mecena člana sa specijalnim potrebama i ovlastima navodno admin frit...pitao sam ga to i ovdje gdje sam došao da vidim koga tu ima u nadi da nema Dragoljuba a on alfa i omega svega...mislim sranja sa kojim je rastjerao i ovdje sve osim svoga klona provokatorke... kao i na starom bgdcafeu isto sa fritom u kompi...i laprdao sam pod svojim punim imenom i tamo i ovdje i svugdje jer postavljam svoje pjesme i ili potpiši autora ili ne mrči hartije...a više nikova očigledno opet uz moje ime ...uvijek iz razloga što mi idioti prave psine tehničke i verbalne pa sam mijenjao dvadesetak puta e-adresu i onda u neznanju ili na zahtjev sa novom adresom ne možeš pod istim nickom na tom forumu...zašto je šutio frit kada je o meni pisano tamo i odnekud ovdje izvukao Života shiasuke...jedan od tridesetak Dragče priloga:

@Драгољуб
Прикладније је овде, ово да ти кажем, него тамо под ОНА. Тек толико због ЗБРКЕ која те је утамничила. Луне
каже "ne daju posranom u potok...jel dako dragoljupče von". Па зато ја
тебе не пуштам на Миленин блог... и отворио сам ти овај статус да не
смрдиш тамо у Лудници и не прљаш ми тамо где је ОНА.

Тамо у старој
кафеџиници ти си лагао и завађао ме са Луком (а ја будала ти
дозвољавао)... и засметало ти је моје дружење са Ситничарницом, па си се
на мене окомио... а иста та Ситничарница ми је помогла да се Луки
приближим...сети се Гнезда, тамо где си твоје сисе које висе
приказивао... А Луне је добар човек и послао ми је нека сазнања јер је
моја ћерка обрађивала тему "Fulcro di un'identita dalle profonde radici"
тј. "Стожер идентитета из дубоких корена". И тако је од дела те теме
поставила блог који и није за тебе... био би ти неразумљив... а и прљао
би га@

Zašto i sada šuti frit na ovo Životino u vezi mene...što mi i sada zamjera sin da sam se upuštao u takve gadosti ...i samo je ta sitničarnica koju Života traži otpisivala gadovima u moju obranu...i kasnije malo nova SovicaPlava za koju sam pomislio da je OHA Životina ... a onda mi je došla privatna poruka od SovicePlave koju je netko mogao falsificirati kao što je moja supruga primjetila da frit falsifikuje ganna 212 sa ganna2I2 pa je maestro mogao i onu poruku pod sovicinom imenom ali očito nespojivo sa njenim načinom izražavanja kao i sa mojim,,,"Ja gotivim tebe a ne...te i te...turaj mi šta imaš(to u kontekstu da posaljem pdf zbirčice pjesama)isl"...ovaj drugi dio je simpa tko god ga turio...ali ono "ja GOTIVIM tebe" ponukalo me je da tražim odgovor od onog valjda PREDATORA što se pojavio na samrti nenajavljenoj bgdcafea i pisao stalno FRIT JE UNIŠTIO BGDCAFE...tražio sam sa pp da mi samo sa da ili ne odgovori da li je i SovicaPlava nečiji klon i odgovor je bio DA...u komentarima sam pokusao saznati šta ona i šta frit na to kažu...i pitao se i pitam se pitam zašto šuti frit...nudio sam mu prijateljstvo i stvarno kada dolazim u Zemun...možda sve izlaje Dragče sada u kavgi biva kao s njim...ili opet šibicari navlače mušterije...ali i ovog mrtvaca valja sahraniti,,ajde mrtvozornik frit...rekao mi je Dragoljub skajpom nekoliko tvojih psina sa lažnim ili napuštenim tuđim profilima kao claire-obskure na kojem je jedno vrijeme pisalo profil za zajebavanje luke lune jovića...koja su to vaša imena kojih se stidite@
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptySre Jun 13, 2012 9:32 am

ko uzme poetu (sa buretu) za ozbiljno daleko je od otpornosti na nepogode; a bez otpornosti na nepogode nema zivota ni u realnom svetu, a kamoli u virtualnom, u kojem su nepogode gigantske toliko koliko masta prolupanog mozga moze zabrazditi.



king

P. S.
Ni meni - koji ga poznajem - nije jasno koji mu je ku-rac opet.


king


Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptySre Jun 13, 2012 9:35 am

verovatno ni ja nisam zdrav, jer mi je ovde s njim zabavnije nego bez njega.





king

Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptySre Jun 13, 2012 9:44 am

ja skype i nemam instaliran i taj sistem komuniciranja ne podnosi moje kavaljersko bice, jer skype koriste dzimrije, koje bi sve za dzabe ili maksimalno jeftino.




king





Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptySre Jun 13, 2012 10:08 am

@ti si skajp imao dragoljub 95 oder so was...i zvao me dva puta barem...savjetovao kako da mi se šogor liječi jer si i ti prebolio moždani udar i nisi htio kemiju od tableta...prste si pokrenuo pritiskanjem na tipke sintisajzera valjda...ili na klaviru kad si drva cijepo...drugi put si mi obilazno opričao da je claire u stvari frit i počeo premudro i o SoviciPlavoj pa prebacio temu...ne znaš da li da mi o njoj kažeš...muka mi bila i kažem pustite me da odem ovaki sjeban...šalju mi meilove za koje mi je kao i za jedan tvoj iskocio guglov prozor...ovaj meil nosi virus...ti imaš kažeš savršenu zaštitu...neka ti kažem onaj ID valjda da i meni instaliraš...žena prevrnu očima skoro zadnji put...tebe nesta sa zacrnjelim mojim monitorom...i poslije reinstaliranja windovsa valjda od strane ser stojana alias stojan ketridž...više te nema i nema...nema te više u mojim molitvama...amin und enter...zašto šuti frit koji mi je tada napisao pp ili u komentarima...pa dragoljub ti je sve reko...ili sl@
Nazad na vrh Ići dole
lunejuvenal
zaslužni član
zaslužni član



Reputation : 6
Datum upisa : 08.03.2012

Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 EmptySre Jun 13, 2012 10:23 am

@samo bi možda rahmetli hehi imo i muda i duše da opet skreše tebi mada fritu nebi...hehi...lela želi biti bar naknadno objektivna a sklona je bila tebi...jedna missis što je nakon zločinačkog veselja o rekordu od 106 komentara kod claire-frita ...de gene,,,ika tvoga domaćina na rođendanu Dana mladosti oca laži i paralaži druga ma...šala Kita...moj Vinetu ...reci i meni u povjerenju kao i onomad njemu...zašto nema frita...da ne pjeva...meni moji govorili strici...il se ženi ili ga odsici @@@
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostavite poruku clanu foruma   Ostavite poruku clanu foruma - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ostavite poruku clanu foruma
Nazad na vrh 
Strana 5 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BeogradCafe freedom :: početak :: 

freedom

 :: SLOBODNO
-
Skoči na: